SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metoda PFS - Szerokie plecy, krągłe barki, duża klata, wielkie łapy.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy będzie miało to jakiś większy wpływ jeśli zamiast rozkładu w ilości powtórzeń 15/10/5 będzie wyglądać to 5/10/15 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, jeżeli zamienisz też dni ćwiczeń wg tego schematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4577
Nie mam poręczy u siebie na siłowni: Idzie wymienić to ćwiczenie na jakieś inne? : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4625
Dudek a jak byś ułożył trening z priorytetem na nogi, barki, klatkę i plecy? zamiast zottman curl wstawić przysiad tylni?

Gdy przemawia masa... prawda milczy!


Należy poniżać ciało, aby tym wyżej wznieść ducha - S. Lem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
DUDEK muszę przyznać że plan naprawde dobry. Bardzo fajnie mi się nim ćwiczyło i co też ważne nie było monotonii.

Jak Ci się wydaje - można po tym planie zrobić inny z priorytetem na klatke (np plan WODYN'a z priorytetem na klate)? Założenie tego PFS i cyklu priorytetowego na klatke WODYN'a są podobne dlatego pytam czy jest sens go robić?

PS tutaj link do planu WODYN's tak ja wszelki wypadek ale pewnie wiesz o który chodzi
https://www.sfd.pl/CYKL_PRIORYTETOWY_:_KLATA-t289833.html 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3279
pytanie odnosnie głownych cwiczen w treningach A B
jesli mamy kolejno trening 15 10 i 5 czy treningu A
czy B ilosc serii/powtorzen cwiczen priorytetowych
jak sie ma do reszty treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49144
witam,mam pytanie odnosnie SS;młotki+modlitewnik 5s (czyli łacznie 10 s na biceps tak ?)
jescze jedno jezeli mój max wynosi 50 kg w wyciskaniu żołnierskim to przez 2 tyg w kazdy dzien treningowy mam trzymac się cieżaru 37.5 kg w tym ćwiczeniu????
Czym mogę zastąpić ściąganie linki wyciągu górnego jednorącz??,nie mam wyciągu.
Mam nadzieje chociaz po częsci ktos rozumie o co mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 759
Witam ! Można zastąpić przysiad bułgarski wykrokami ? Bo jakoś mi lepiej wchodzą ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Witam,
Jaki plan polecacie po tym? Coś żeby się zregenerować, bo jest on rzeczywiscie morderczy

Zmieniony przez - olas74 w dniu 2011-12-11 18:15:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wieczorem postaram się odpowiedzieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

styczniowy start, spory staz

Następny temat

Odwrotne pompki na poręczach.

WHEY premium