SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metoda Nadkompensacji + SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21946
Witam mialoby to wygladac tak
1-2 Tyg . Obnizamy podaz skladnikow b , ww , ktory ma na celu wprowadzenie organizmy w "kontrolowany" katabolizm , trening ukierunkowany na maksymalne wypalenie glikogenu , ostatnie 4 dni podajemy t3 w dawce 12.5 mcg podbijajac dawke co 4 dni o 12.5 mcg (docelowo 50mcg i zejscie rowniez stopniowe).
3-6 Tyg . Tutaj wchodzimy na bombe powiedzmy Prop 100mg ed i metan 30mg ed przez 4 tyg (+ caly czas Progresja T3 do 50mcg ) , drastycznie podbijamy kalorie bialko 3.5-4g/kg ww 6-7 g/kg w celu wykorzystania efektu nadkompensacji.
Jak myslicie panowie czy taki cykl da wiekszy efekt niz taki standardowy cyklon 1-4 meta , prop ? Wszelkie uwagi , zmiany mile widziane komentujcie !!:) Oczywiscie wszystko jest tutaj bardzo ogolnie opisane , link https://www.sfd.pl/Metoda_nadkompensacji_składników_odżywczych-t131379.html chcialbym wykorzystac ta metoda wraz z SAA mowiac najprosciej.

Zmieniony przez - GHRP6 w dniu 2010-09-20 14:59:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ankieta, bo to co dobre dla zawodnika 80kg/180cm nie koniecznie dobre dla zawodnika 110kg/180cm..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21946
Ja nie prosze o rozpisanie cyklu tylko o ogolna ocene tego pomyslu i czy w ogole cos takiego ma sens , wydaje mi sie ze mozna by bylo zamiast mety uzyc wina bo przy tak duzym skoku kalorycznosci moze sie to zle odbic na pasie , oprocz tego zmniejszajac co tydzien ww o 1g/kg i bialko o 0.25g/kg czyli w ostanim tygodniu mamy 3g/ww i 2.75 g/b oprocz tego pociagnac wynio tydzien dluzej czyli finalnie wygladalo by to tak
-4 dnio do cyklu start z T3 od 12.5mcg progres do 50mcg i zejscie
1-4 prop
1-5 metan

Zmieniony przez - GHRP6 w dniu 2010-09-20 15:39:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byc może są przypadki dla których to ma sens, jednak IMO dla mnie to niema sensu, zbyt krótkie i zbyt wiele cackania się. To samo można osiągnąć wchodząc na CKD a potem na towar. A prop 4 tygodnie to śmiech na sali, ledwo sie rozkreci i już bedzie po, ja po CKD 2 tygodnie wracalem do siebie jelsi chodzi o glikogen.. tu tyle byś wracał do siebie i moze 2 tygodnie rósł..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpis cyklu sustanon+razak

Następny temat

cykl / metanabol

WHEY premium