SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metkinson

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 1027 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3891
Siema zapodaje tera so metkie w systemie 23432 no i wlasnie dzisiaj jest ostatni dzien kiedy biore 4 tabsy i tera nastepny bede mial 3 tab i ostatni 2 tab...jak myslicie spuchne troche jeszcze ???? czy juz bardzo nie ???...zjadlem juz troche metki ale nie w takim sytemie( brałem 2-4-6-6-4-2 i 1-2-4-4-2-1 i taki malutki 1-2-2-1 za kazdym razem inaczej dzialalo ) wice nie wiem jak tu bedzie moze ktos juz bral tak i wie...dzieki za komentarze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Kolejny durny 16-letni steryd.... powodzenia zycze w dalszej karierze....

BETONY:
#1 "W moim wieku duzo osob bierze koksy i nie metki tylko Omadreny vinstrole i inne. Kolega np. w wieku 15 lat juz bral ruska metke i nic mu do dzis nie jest....a juz mial chyba 3 cykle po 100tabl. Ale ja wole uwazac."
#2 "
Mam 15 lat i ćwicze już od roku i chce kupić sobie jakiś koks tylko nie ktory wybrac. Czy meta jest dobra?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 1027 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3891
ehhhh....prosiłem o komentarze osób które sie na tym znaja i potrafia człowiekowi doradzic a nie takiego szczocha co nie dawno jeszcze po drabinie na dywan wchodzil...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Poczekaj chwile, doswiadczeni zaraz ci doradza mniej wiecej to samo co ja....

BETONY:
#1 "W moim wieku duzo osob bierze koksy i nie metki tylko Omadreny vinstrole i inne. Kolega np. w wieku 15 lat juz bral ruska metke i nic mu do dzis nie jest....a juz mial chyba 3 cykle po 100tabl. Ale ja wole uwazac."
#2 "
Mam 15 lat i ćwicze już od roku i chce kupić sobie jakiś koks tylko nie ktory wybrac. Czy meta jest dobra?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
tak jak mowil poprzednik .. marnujesz sie
jestes za mlody
ale wiem ze moje,jego,kazdego innego ktory cos wie o koksach gadanie tak naprawde***** da
watpie czy twoj cykl patrzac na poprzednie da ci cokolwiek oprocz spuchniecia
jezeli bedzie to 0.5 cm to sadze ze to sukces
pomysl tez na moja rada
skoncz ten cykl odblokuj sie 20 tabsami clomdiu
3 tyg po 50 mg (1 tabs)
zrob sobie dluzsza przerwe (minimum z 3 miechy - czym dluzej tym lepiej)
i na next cykl zmien zalosna metke na jakis test (najlepiej enanthate ew omka/susta),dece,cos innego masujacego (bo zapewne rzezbe masz w dupie w tej chwili)

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 1027 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3891
No to jest wypowiedz pacjenta co sie naprawde na tym zna a nie jakiegosc szczocha...dzieki...na clomid szkoda mi kasy troche a jak bym so zrobil przerwe z rok to tez by mi byl potrzebny clomid ??? czy już nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
no a to jest wypowiedz pacjenta co sie gowno zna.

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

Fat Bastard w Dopingu.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
"Szkoda kasy na clomid"

Pozdrawiam
banann

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
szkoda ci 80 zl na cos co ci bardzo pomoze?
na diete tez ci szkoda kabony?
jak masz mozg to sam wyciagniesz wnioski

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Nie rozumiesz przeslania Przerwa jest po to zeby organizm odpoczal od koksu, Mam tu ja mysli receptory ktore wylapuja sterydy , twoje organy wewnetrzne, ... Czaisz teraz !!!!!

Clomid masz wziac zeby przywrocic hormonalna rownowage organizmu szybciej niz normalnie (czytaj : zanim zdazy wszystko zleci) Normalnie to wroci do normy samo ale w znacznie dluzszym czasie.

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha zapomnialem - w czasie przerwy szkod amarnowac czas - najlepiej wtedy walic cykl z anapolonu czy czegos w tym stylu

pozdro

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na cyprze

Następny temat

WinStrol pomocy !!!

WHEY premium