SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka indyjska cykl 50tab.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 240
Witam
Mój staż treningowy to ponad 2 lata. Do tej pory nie brałem żadnych SSA i mam pytanie czy 50 tabletek indyjskiej metki wywrze na mnie jakiś skutek? Czy nie jest to za mało?
Mój wzrost to 182cm waga 75-76kg
Rekord na klatke 120kg, przysiad 130kg
Poza siłownią (3 treningi w tyg.) raz w tygodniu trenuję boks.
I czy przy takiej ilości istnieje jakiekolwiek ryzyko ginekomastii? Jeśli tak to czy można brać nolvadex profilaktycznie?
Przed cyklem biorę póki co kreatynę Treca (jabłczan) a po chcę kupić na podtrzymanie efektów Nitrobolon, czy jest to dobra koncepcja?
I ostatnia prośba czy mógłby mi ktoś rozpisać cykl na te 50 tabl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
nie poznales jeszcze mocy supli
dobre zarcie i dobre suple tez potrafia pokazac pazurki

ankiete zanim zadasz pytanie wypelnij z postow podwieszonych

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 240
Z supli brałem 2 kreatyny mono (trec i vitalife) jak narazie, jeden jabłczan (trec) i białko ostrowii oraz treca. Z tym, że kreatyna daje mi jakieś efekty ale stosunkowo niewielkie. Do tego witaminy marki olimp. Dietę w miarę możliwości trzymam, tylko czasem zdarzają się niewielkie odstępstwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93069
zrob cykl na STORM + Shock Therpahy beda lepsze efekty niz te 50 tabletek metki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 240
Tylko, że koszta wymienionych przez Ciebie odżywek są parokrotnie większe niż nawet 100tab. I niestety nie każdego stać na suplementację specyfikami Universala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
idz stad

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem.

Następny temat

Jak sie ma prop z EC ?

WHEY premium