SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka fake?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
Leci metka 30mg dziennie od 10tyg a wczoraj zrobiłem badania i wątrobowe w normie.wiec co metka wałek na 100%?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
Skąd opinie że Metanabolu nie podrabiają ?
Mogłeś trafić na pechowa partie w której proch był w znikomej ilości. Mam na myśli podczas mieszania i wyrabiania TBS trafiłeś na partie gdzie stężenie jest minimalne a tak naprawdę tabletka to tylko substancję uzupełniające.
Pamiętajcie że 10mg to naprawdę mała ilość środka... Wystarczy zważyć tabletkę i zobaczyć ile tego jest w środku.
Ewentualnie sproszkowac młotkiem i sprawdzić jakiej wielkości wyjdzie kreska haha ;D Jak minimum 100mg dobrego środka ;D odurzającego ;D

A tak na poważnie, jeśli stężenie może być dużo niższe zarzuca przez kilka dni po 60mg i sprawdź wtedy.
Ja w swoim życiu trafiłem 2x na fake od zaufanej osoby. Taka partia wyszła i tyle.
To jest moje osobiste zdanie.
O dziwo sam testuje teraz wersje iniekcyjną i powiem że 4 dnia czuję różnice... Nabicie jak nigdy no i 2kg +... Co mnie bardzo zdziwiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 92 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5719
jakieś suple wątrobowe lecą w tle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1417
Metka to nie jest środek, który jest podrabiany :) Co z dietą, wagą? Czy są efekty w postaci zwiększenia siły? Przecież po 10 tygodniach na SAA powinieneś odczuć skutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 92 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5719
było zbadać testa przed cykle i teraz meta obniża testa więc bys wiedział czy działa czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1417
talgo
było zbadać testa przed cykle i teraz meta obniża testa więc bys wiedział czy działa czy nie


Metanabol obniża poziom testosteronu? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 92 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5719
znajomość środka się kłania
zreszta jezeli to twoj pierwszy cykl to zaczołes od środka silniejszego niż testosteron
także powodzenia życzę



Zmieniony przez - talgo w dniu 2019-08-15 20:18:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
wynik testa 112 w skali 2.8-8
test leci od 6 lat aktualnie plus deka.
nic ze supli na watrobe nie leci , jakos specjalnie nie poczułem metki ale myslalem ze moze dawka 30mg troche mala.
test i metka tej samej firmy ma ktorej nigdy sie nie zawiodlem i z tad moje pytanie czy mozliwe ze taka dawka metki nie ruszyla watroby. teraz nie wiem czy leciec dalej i np zwiekszyc dawke do 40??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1417
talgo
znajomość środka się kłania
zreszta jezeli to twoj pierwszy cykl to zaczołes od środka silniejszego niż testosteron
także powodzenia życzę




Zmieniony przez - talgo w dniu 2019-08-15 20:18:59


Steryd anaboliczny obniżający poziom testosteronu? Chyba tylko endogennego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Przecież wiadomo że mu chodziło o endogenny
Jeżeli meta z dobrego źródła to działa
Widocznie wątroba sobie radzi elegancko
Kolejny dowód że saa 17aa nie są wcale takie straszne w porównaniu do alkoholu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
temat rzeka jednemu j**na wyniki po 4 tygod drugiemu po 10 noi jeszcze tez zalezne od tego co tam w betoniarce zmieszaja

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
tylko sie cieszyc....a dzialanie metki to powinienes wyczuc... :)
Ark jeszcze niedawno pytales o podstawy podstaw a teraz zgrywasz medrca...odpusc bo to az smieszne


Zmieniony przez - Koks1000 w dniu 2019-08-16 00:43:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl

Następny temat

Szybkie pytanie pomoc!!

WHEY premium