SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka BD10mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
Witam od jutro zaczynam cykl na metce, moje pytanie brzmi czy od pierwszego do ostatniego tygodnia szamać 3x dziennie w jednakowych dawkach po 3 tab dziennie czy może przez 1-2 tydzień po 2 tab dziennie i potem zwiększyć do 3? Prosze o odpowiedzi i uzasadnienie.

Zmieniony przez - rick88 w dniu 2010-03-28 17:50:50

Jeśli nie trenujesz na 100% nigdy nie osiągniesz celu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
To zależy od zaawansowania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
jeżeli chodzi o doping to początki, rok temu próbowałem omnadrenu potem rok treningów na sucho i teraz wpadła mi w ręce ta metka, zaopatrzyłem się już w clomid i osłonki tylko teraz zadałem sobie pytanie (takiej jak wyżej) aby uzyskać jak najlepszy efekt po zakonczonym cyklu.

Zmieniony przez - rick88 w dniu 2010-03-28 19:49:40

Jeśli nie trenujesz na 100% nigdy nie osiągniesz celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1624
sa lepsze firmy ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
nie tego dotyczyło pytanie, z tego co wiem ta z BritishDragona też dobre klepie niektórzy ją chwalą. Jeżeli zaczne od dawek 20mg/ed przez i 2 tygodnie i po ich upływie wejde na 30mg/ed w ten sposób mój cykl wydłuży się o tydzień, jeżeli będe przyjmował od razu stałą dawke 30mg/ed to cykl będzie troszke krótszy i teraz pytanie co lepsze.

PS. napisałem wyżej że na sucho tzn bez dopalaczy jedynie kreatynka 2x w tym czasie.

Zmieniony przez - rick88 w dniu 2010-03-28 20:02:06

Jeśli nie trenujesz na 100% nigdy nie osiągniesz celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
ja bym jechał od początku po 3dziennie znając życie to i tak te stężenie jest zawyżone w tej metce sam brałem po 3tab dziennie i było dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron prolongatum

Następny temat

propek odrazu po odblok.

WHEY premium