SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Methylotestosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie pytanie. Jak poczuć się na bombie na chwilę i bez zablokowania :) Brał ktoś ten środek i może coś powiedzieć? Powiedzmy raz w tygodniu przed treningiem jak mają być sparingi albo przed jakimś biciem rekorda na gryfie, daje to odczuwalnego kopa? Są jakieś inne środki do tego celu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko nie odświeżaj tematu, nic tam nie pisz:

https://www.sfd.pl/Methyltestosterone_25mg__Aburaihan_Co._Iran-t408855-s2.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
raz w tygodniu mija się z celem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co krzykacz pisał w tym temacie to chyba tak to ma działać właśnie jakbym chciał.. Ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia? Czy takie pojedyncze zapodanie zablokuje? Bo jak nie to skuszę się na testy pewnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
mart.on
Takie pytanie. Jak poczuć się na bombie na chwilę i bez zablokowania :) Brał ktoś ten środek i może coś powiedzieć? Powiedzmy raz w tygodniu przed treningiem jak mają być sparingi albo przed jakimś biciem rekorda na gryfie, daje to odczuwalnego kopa? Są jakieś inne środki do tego celu?



2x brałem methyla - interesuje Cię ten temat pisać?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne, właśnie liczyłem na to że się rozpiszesz trochę, bo widziałem w jednym temacie, że masz doświadczenie z tym środkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
zioekt



Już kilka dobrych lat temu był pierwszy kontakt z tą substancją i wyglądało to tak jak opisywałem:

krzykacz
Wziąłem 50mg na ok 1h przed treningiem i było dobrze.
Ale największy agresor włączył się pod koniec treningu niestety także sądzę, że trzeba to łyknąć gdzieś na ok 2h przed.


Później tak też robiłem i było już OK.


Stosunkowo niedawno powtórzyłem zabieg, ale tutaj już może i innowacyjna metoda brania methyla z polecenia kolegi, którą też opisywałem:


krzykacz
Dzisiaj ruszyłem z Methyl-Med:



Miałem już do czynienia z methylem, ale wtedy bardziej to było eksperymentowanie niż wyciągnięcie mocy z tej substancji:

https://www.sfd.pl/Methyltestosterone_25mg__Aburaihan_Co._Iran-t408855.html

Rano pobudka, ogarnięcie się + strzał 1amp TP (dla kurażu lecę e2-3d żeby depresji nie było ) 1tbl 7.00 łyknięta + 1tbl 8.00 pod język (smak chemiczny'ali ) - 9.00 trening.

9.20-30 energia up / pobudzenie ale pierwsze co oczywiście muzyczki lepiej się słuchało ciśnienie po każdej serii ostro w górę, pompa na wysokich obrotach. Dobre nastawienie na trening, żelastwa z rąk nie chce się puszczać ani kończyć treningu.

Będę leciał do końca stycznia systemem poleconym przez kolegę - 1tbl z rana na czczo ed + 1tbl więcej do tego ale przed treningiem pod język.

Później może zrobię takie coś:

krzykacz
Znam chłopaków (wyciskacze i fight'erzy) co po combo Methyl + Halo Bioniche włosy z głowy drą taka k***ica


..ale trochę się boję o stawy patrząc na nich co wyprawiają z ciężarami


Dalej opisywałem w temacie:

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_real_white_version_tbl_&_inj__opinie_temat_zbiorczy_-t928147-s95.html


Przy tym było już extra, lepiej to odczułem, lepiej się sprawdził, chyba wyciągnąłem to co mogłem wyciągnąć z tej substancji. Brałem tylko i wyłącznie w celach j/w, wiem że niektórzy (amatorzy mocniejszych wrażeń) po prostu robią na tym standard cykle takie jak na metce. Mi o to nie chodziło akurat.


Kontakt 2x miałem z tym, zarówno apteka i jak under - w działaniu porównywalnie się sprawdziły
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, powiedz mi jeszcze jak to widzisz żeby tak jak pisałem zapodać sobie powiedzmy raz w tygodniu 2 godziny przed treningiem z 50mg jako "przedtreningówkę" w ciężkim dniu? No i najważniejsze, czy taki pojedynczy strzał ma szanse zablokować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Z blokiem nie wiem.

Z doraźnym przyjmowaniem sprawdza się. Ja w 1 razie brałem tylko w DT sprawdzało się, jednak przy 2x jak szło w ciągu lepiej to czułem o czym wyżej napisałem, pewnie dlatego że substancja krążyła w żyłach cały tydzień.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie mi o to chodzi żeby nie krążyła. Żeby się pojawiała i znikała i żeby jeszcze nie zablokowała ;) No ale jak ma zablokować to cały misterny plan na nic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Chyba każdy chciałby wypić piwo i dalej mieć całe piwo :)

Nie wiem, u mnie wtedy zawsze coś szło więc nie wiem jak to ma się do bloka jak się bierze tylko methyla w dodatku doraźnie. Można podejrzewać, że będzie dobrze

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile powinno być testosteronu całkowitego po cypio bitego co 3 dni 300mg?

Następny temat

anavar

WHEY premium