SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Methasteron-Superdrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Będę stosował tylko , metodą przed treningową zdam relację, może ta metoda lepiej mi przypasi niż ostatnio na combo m-drol x-tren, h-drol wytrzymałem niecałe 3tygodnie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
ja od poniedzialku ruszam zaczne od 20mg i sproboje wytrzymac jak najdluzej, poleci z boldem i tesciem w tle ...
sproboje zwiekszac tak dlugo jak bedzie kopac i jak dlugo wytrzymam hehe a pozniej poleci tren i master:)


Zmieniony przez - lapczywy w dniu 2016-02-24 22:46:45

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 355 Napisanych postów 1961 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68924
Jadlem chyba 4razy.Bdobry srodek.Masa twarda,zbita idzie ladnych pare kilo zrobic.Duza pompa i sila mocno wgore.
10mg ed malo czuc dopiero po2tyg,20mg ed szybo sie wkreca po tyg czuc,30mged to juz trzebie pieknie wiecej nie jadlem i raczej wiekszej dawki nie ma sensu.
Najlepiej mi podszedl 5 tyg po20mg.Po tym badania zrobilem i watroba po 10-15 punktow ponad skale(czyli nic).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 355 Napisanych postów 1961 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68924
Zadnych obiawow zgagi,nudnosci nie mialem,zaburzenia apetytu tez nie.Wszystko b.dobrze az dziwne.
Raz lecialem solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
jeszcze nie bralem tego, do czego mozesz to porownac? do antka?

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4835
ja mam organizm lipny?

ja po 2tyg odstawilem bo zle sie czulem , a lecial hepa 2x3

na mete tez wiecej niz 40mg oral


tylko injekcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to odpuszcze to sobie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Źle przeprowadzony odblok jak naprawić

Następny temat

cykl.

Wiecej