SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metaxon - Malay Tiger a dieta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Witam. Mam pytanie, a w zasadzie prośbę. Przeczytałem tutaj masę artykułów n/t brania metanabolu i odżywiania i powiem szczerze wszystko mi się pomieszało i poplątało, więc zacznę od początku.

Wiek: 26
Wzrost: 183
Waga: 66
Siłownia: ostatni raz w 2008 roku (rok czasu)
Zaczynam (dziś pierwszy dzień za mną) chodzić na siłownię, jak widać po danych wypisanych na górze, do tych "grubszych" osób nie należę. Mam (leży jakoś od miesiąca) metanabol z firmy Malay Tiger (100tab/10mg). Kwestią jest trzymanie i rozpisanie odpowiedniej diety, nie potrafię tego ogarnąć, dlatego też proszę o pomoc. Co, kiedy i w jakich ilościach powinienem jeść przy stosowaniu mety. Dziś zakończyłem pierwszy trening (na sucho, bez tabsów). Głownie zależy mi na poprawieniu wyglądu swojej sylwetki, jednak nie chcę wyglądać jak przysłowiowa szafa, zwyczajnie chcę lekko przybrać na wadze i odpowiednio te kilogramy przełożyć na wygląd. Siłownię mam dostępną za darmo, 7x w tygodniu i również codziennie jestem wstanie na nią chodzić (przed, bądź po pracy), choć wiem, że co za dużo to pewnie i nie zdrowo. Dlatego prosiłbym w jakiś miły, racjonalny i zrozumiały sposób o wyjaśnienie jak mam stosować metke, jak z dietą itd, bo na chwilę obecną jem to co jest zrobione w domu (tzw zwykłe domowe obiadki), żadnej specjalnej diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
Wypełnij ankiete : https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

Dobrze rozumiem, dziś byłeś pierwszy dzień na siłowni i przymierzasz się do metki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Tak. Bardzo dobrze rozumiesz.

Ankieta:

1. WIEK: 26
2. WAGA: 66
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 30
-klatka: 96
-udo: 46
-talia: 77
5. STAŻ NA SIŁOWNI: od 2008 przerwa do dziś
6. DIETA:
-białko: jem zwykłe obiady, żadnej diety nie mam ustalonej
-węglowodany: j/w
-tłuszcz: j/w
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Jeszcze nic
8. TRENING: 5-6x w tyodniu
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: ( 10,66%)
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): szczupły, nie tyję, średnio waga między 64-66
13. STAN ZDROWIA: Zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): bardzo szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 50kg
-martwy ciąg: ---
-przysiad: ---

Zmieniony przez - CichyJJ w dniu 2015-02-28 21:42:04

Zmieniony przez - CichyJJ w dniu 2015-02-28 22:08:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24206 Napisanych postów 67941 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537305
1 raz na silowni i za saa chcesz lapac?
Zapraszam do dzialu odzywianie i trening, za pol roku do suplementow, jesli bedzie wszystko jak nalezy to do dzialu doping po cykl za 2 lata.
Tu nie ma co sie smiac/dolowac. Ten sport wymaga czasu, efekty nie przychodza na drugi dzien.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Ale ja nie prosiłem o porady gdzie mam się udać tylko zadałem pytania dotyczące diety. Więc darujcie sobie tego typu posty, bo to jak zacznę (czy na sucho czy nie) to tylko i wyłącznie moja sprawa. Zbliża się lato, troszkę chcę poprawić wygląd i tyle.

Zmieniony przez - CichyJJ w dniu 2015-02-28 22:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24206 Napisanych postów 67941 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537305
Tez napisalem ze do dzialu odzywianie sie udaj. Myslisz ze miche ktos ci rozpisze w dopingu??

Sezon sie zaczyna...

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
CichyJJ
Ale ja nie prosiłem o porady gdzie mam się udać tylko zadałem pytania dotyczące diety. Więc darujcie sobie tego typu posty, bo to jak zacznę (czy na sucho czy nie) to tylko i wyłącznie moja sprawa. Zbliża się lato, troszkę chcę poprawić wygląd i tyle.

Zmieniony przez - CichyJJ w dniu 2015-02-28 22:18:01



Tutaj nikt Ci nie powie jak masz brać metke, z prostego powodu, anabole nie są jeszcze dla Ciebie. W tym sporcie najważniejsza sprawa to JEDZENIE, a Ty nie jesz tyle ile potrzebuje twój organizm, dlatego nie tyjesz - prosta sprawa. Dopiero zaczynasz trenować i uwierz mi to jest najlepszy okres na przyrosty, wystarczy tylko odpowiednio zbilansowana dieta z nadwyżka kaloryczną i masa będzie wpadać. Musisz zrozumieć jedna najważniejsza rzecz, w tym sporcie nie ma czegoś takiego jak "szybko bo się lato zbliżą", na formę pracuje się latami. W tym momencie w którym teraz jesteś nie masz wypracowane nawyków żywieniowych, nie masz dopracowanej techniki nawet w 50%, nie wiesz jakie ćwiczenia najlepiej na Ciebie działają .. można by tak długo wymieniać. Nie wykorzystałbyś potencjału metki nawet w 20%.

Podsumowując, ułóż dietę z nadwyżka, poćwicz tak pół roku, potem odpal odżywki,a potem za kilka lat pomyśl o anabolach,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Dobra. Wy swoje a ja swoje. Mam znajomego który zaczął w ten sam sposób jak ja chce. Tyle, że do mety jeszcze testosteron brał i wygląda zadowalająco, na plaży koszulkę spokojnie może rozebrać i nie będzie się musiał niczego wstydzić. Temat do zamknięcia. Cześć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202626
tego tematu dzis potrzebowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24206 Napisanych postów 67941 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537305

Rob forme, lato czeka

Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2015-03-01 14:51:33

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
No właśnie o to chodzi. Jestem zwykłym sezonowcem, nic więcej nie potrzebuję. :) A to, że po lecie wszystko spadnie, jakoś mnie nie interesuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lepsze rozwiązanie podczas redukcji

Następny temat

odblokowanie czy nie?

WHEY premium