SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol kilka pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1453

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

87

Wzrost

190

Obwód ramienia

35

Obwód klatki

114

Obwód uda

59

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

1.5 roku

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

około 200 gram białka, 400 gram węgli i 90 gram tłuszczy

Opisz swój plan treningowy

Pierwszy cykl rozpocząłem

Cel cyklu

-

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

masa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

-

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

15

Stan zdrowia

-

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

bez zastrzeżeń

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
Witam, zacząłem swój pierwszy cykl w życiu 12 kwietnia, 100 tabletek metanabolu (methadex biosira) biore dziennie trzy tabletki po 10 mg, mam kilka pytań dotyczących cyklu:

1. Mam dostęp do clomidu na odblokowanie, ale nie wiem jak go dawkować
2. Czy po odłożeniu już mety i po odbloku, będę mógł wrócić do ćwiczeń tylko na samych suplach?
3. Odczuwam spadek libido i słabszą erekcją (po 1,5 tygodnia w ogóle przestałem mieć ochote i brak erekcji, ale dolożyłem cynk o kolejne 15 mg, obecnie biore 30 mg dziennie cynku) czy po zakończeniu cyklu i odbloku powinno wróci do normy wszystko?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94085 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
słabe coś te wyniki napisz co wczoraj zjadłeś zobaczymy jak jesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
I posiłek - jajecznica (6 jaj całych) na oliwie z oliwek, do tego 200 gram chleba pełnoziarnistego
II posiłek - białko jedna porcja trec (30 gram) + 200 gram chleba pełnoziarnistego
III posiłek - 200 gram piersi z kurczaka, 100 gram ryżu + jakieś warzywa
IV posiłek (przed treningowy) - białko i 100 gram ryzu
V posiłek (po treningowy) - 30 gram białka
VI posiłek - 200 gram piersi z kurczaka + 100 gram ryzu + warzywa i orzechy włoskie
VII - białko ostatnia porcja na noc

Zmieniony przez - karolekrdm w dniu 2015-04-29 18:43:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94085 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
za dużo prochu
za mało mięsa
gdzie tłuszcze??

dieta kiepska to i wyniki słabe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
lodzianin1
słabe coś te wyniki napisz co wczoraj zjadłeś zobaczymy jak jesz


napisałem wyżej co jadłem, a po drugie jakie słabe wyniki? Bo nie rozumiem, nie podawałem niczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
lodzianin1
za dużo prochu
za mało mięsa
gdzie tłuszcze??

dieta kiepska to i wyniki słabe


przecież nie napisałem nic o wynikach, tylko zadałem pytania

karolekrdm
Witam, zacząłem swój pierwszy cykl w życiu 12 kwietnia, 100 tabletek metanabolu (methadex biosira) biore dziennie trzy tabletki po 10 mg, mam kilka pytań dotyczących cyklu:

1. Mam dostęp do clomidu na odblokowanie, ale nie wiem jak go dawkować
2. Czy po odłożeniu już mety i po odbloku, będę mógł wrócić do ćwiczeń tylko na samych suplach?
3. Odczuwam spadek libido i słabszą erekcją (po 1,5 tygodnia w ogóle przestałem mieć ochote i brak erekcji, ale dolożyłem cynk o kolejne 15 mg, obecnie biore 30 mg dziennie cynku) czy po zakończeniu cyklu i odbloku powinno wróci do normy wszystko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94085 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
dokup tej metki i zrób 6-8 tyg w dawce 30 mg dziennie
po metce 10-14 dni po 50 mg clomidu
zrób badanie estrogenu i zobacz czy estro nie wystrzeliło i porównaj je z badaniami sprzed cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
lodzianin1
dokup tej metki i zrób 6-8 tyg w dawce 30 mg dziennie
po metce 10-14 dni po 50 mg clomidu
zrób badanie estrogenu i zobacz czy estro nie wystrzeliło i porównaj je z badaniami sprzed cyklu


czysto hipotetycznie, jakbym miał nadmiar estrogenu to jakie dalsze procedury?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94085 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
nolvadex dokładasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4192
lodzianin1
nolvadex dokładasz
ale Ty p******isz gosciu trzyma dobra miche a Ty zle, ludzie jedza bulki z serem i raz na dzien twarog i rosna na koksie a Ty takie bzdury piszesz zeby chociaz 10% tutaj trzymalo diete jak ten gosciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
A od kiedy to sie rośnie od koxu ?! ja zawsze myślałem ze od żarcia. No chyba ze retencje nazywasz rośnięciem

Zmieniony przez - kux w dniu 2015-05-01 10:54:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na teściu

Następny temat

Jak dawkować clomid,powrót do ćwiczeń na sucho,erekcja, libido

WHEY premium