SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol juz mam za soba i cos mi sie......

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc!! Mam 18 lat i chce wam przedstawic moja historie z koksami i prosze o komentare na moj temat. Rok temu zaczalem brac koksy, pierwsze co wzialem byla to metka ruska. Przyrosty byly wzgledne choc cykl zepsulem poprzez picie alkoholu :) . Po zakonczeniui cyklu metki wzialem miesiac później 10 strzalłow omy i to było coś (masa aż palce lizać, heh lecz wszystko spadło bo złamałem obie rece heheh). Kolejne sterydy przyjalem po 6 tygodniach a bylo to superanabolan 5 strzalow i 100 mety (juz druga setka). Siła poszla naprawde ładnie :). Po tym cyklu mialme 3 miesiace przerwy i po nownie siegnelem po setke mety i wlasnie ja koncze brać. Ale o to mi chodzi ze wzialem sterydy tylko o to ze moim zdaniem wzialem bardzo duzo juz ich. Na dodatek bez żadnych osłonek i nie mialem problemów zdrowotnych nigdy.......do teraz! Zaczynaja mnie pobolewać nerki :( Pomóżcie mi co mam zrobić. PS. Mile widzine komenr\tarze o moim braniu heh :) Pozdrwiawiam Nara koksy heh
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
hose napisz tylko czemu sie tak za to wszystko zabrales: bo nie wiedziales o diecie, suplach, efektach ubocznych koksow, czy ci po prostu to wszystko zwisalo i masa byla celem nr.1 w twoim zyciu ???

BETONY:
#1 "W moim wieku duzo osob bierze koksy i nie metki tylko Omadreny vinstrole i inne. Kolega np. w wieku 15 lat juz bral ruska metke i nic mu do dzis nie jest....a juz mial chyba 3 cykle po 100tabl. Ale ja wole uwazac."
#2 "
Mam 15 lat i ćwicze już od roku i chce kupić sobie jakiś koks tylko nie ktory wybrac. Czy meta jest dobra?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
nerki to nie zarty

zasuwaj czym predzej do urologa !!! (o ile nie po******lilem nazwy)

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I to moze byc przestroga dla mlodych co chca po kox siegac. Ja juz mialem pare razy smaki na mete, ale zawsze z*** dostalem na tym forum i dalej ciagne na sucho. Mam kumpla ktory w***** 1000 mety juz lacznie, ma 18 lat w lapie 49cm i juz go pikawa boli i zoladek... Ku*** i co on ma z tego zycia??????? a pierwszy cykl walil z 200 tabsów . Szkoda ChopA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nerki mogą cie boleć dlatego że piłeś prezy cyklu z mety (nie wiem co cie do tego skłoniło wariacie jeden) a ty west ham nie złego masz kumpla, 1000 rany boskie, ciekawe czy mu jeszcze staje, pewnie po jednym piwie ma odlot, wątrobe jak sitko, lekarz mu zabroni ćwiczyć a jak przestanie ćwiczyć bedzie wyglądał jak przebita dędkaa pozyje pare lat, ale teraz jest bossem i to sie liczy

"Życie jest jedno i nikt nie powiedział że długie, dlatego korzystaj ile możesz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Owszem Tulinko, narzeka na zdrowie a ma dopiero 18 latek, cykle wali mordercze, i to jeszcze bez oslonek, wiadomo teraz jest wielki, ale nie wiem co bedzie za 2,3 lata.... Miejmy nadzieje ze dożyje bo szkoda chłopa, a co do picia to po 1-2 piwkach wszystkich napie***ala i wogole lepiej uciekac
POZDrAWiAm
"Ty masz swoje 5 minut by być wielkim, ja mam całe życie.... pożyjemy zobaczymy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możecie nawiązać do moje przypadku a nie do west hama z góry dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Opamiętaj się chłopie bo czeka Cię wizyta na cmentarzu. Takich kolesi jak ty jest trochę i niektórzy czekają na przeszczep mięśnia sercowego.

Cioś

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Idz do lekaża przebadaj się dokładnie na wszystko co się da bo koxa żeś galanto zapodał.

Pij Mleko Będziesz Wielki !!!

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Niech ten post bedzie przestrogą dla wszystkich.

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za komentarze, szkoda że są tak okrojone i ubogie, ale dzieki :). Piszcie dalej, pozdrowionka !!!! nara koksy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hose18... ja bym sie na twoim miejscu powiesil... stary tyle w***ales w siebie kasy i straciles tyle zdrowia i ty w bicu masz 35 i na klate cisniesz 85 ...ehh to jest poraszka bo ja wychodze z zalozenia ze jak ktos wp*****la koks to traci zdrowie na rzecz wyglondu i sily... ile ty wogole na silke chodzisz moim zdaniem to dobrze ci, jestes poprostu sezonowcem ktorey nic o tym nie wie .. wiesz wogole co to jest trening odzywka ,dieta ...ile chodziles na sucho tydzien miesiac ....wogole ty chlopie mozgu nie masz masz beton w glowie bo normalny czlowiek tak nie robi... nerki mowisz ze cie bola to jest dopiero poczatek ...



oriks
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl dla nowego na forum

Następny temat

Gdzie mozna zdobyc Thermo pro

WHEY premium