SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol i antybiotyk - kiedy ponowić cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 774

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
Witam, zacząłem cykl na mecie ruskiej tabsy po 5mg, dawki po 2 tabsy czyli 10mg ed małe dawki ze względu na to że waże 60kg przy wzroście 180cm., Miał on wyglądać 2-3-3-2 lecz trwał on od 16.03 do 22.03 czyli 7 dni po czym wzięła mnie choroba i przerwałem cykl, wszamałem 14 tabsów. Chyciła mnie bezsenność w pierwszym dniu choroby i nie spałem przez całą noc, a w kolejną noc miałem zaburzenia snu, budziłem się mniej więcej co godzine , półtorej i miałem problemy z zasypianiem, wydaje mi sie ze to przez mietka. Wybrałem się do lekarza i uslyszalem ze to coś z tchawicą, dokładnej diagnozy nie pamiętam. Przepisano mi antybiotyk 3 dniowy Azitrolek który biore wraz z osłonkami Lacidofil aby nie obciażyć aż tak wątroby bo te antybiotyki 3 dniowe są ponoc bardzo silne + tabletki jovesto 5mg 1 dziennie na noc. Moje pytanie jest następujące , kiedy mógłbym ponownie podejść do cyklu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 266 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 990
Zacznoj od ankiety dzialu bez tego nikt ci nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 266 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 990
I nie rob piramidy. Bierze sie stala dawke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
NorbiiStr
Moje pytanie jest następujące , kiedy mógłbym ponownie podejść do cyklu ?


Po 21 roku życia.

https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html

Dział dla Ciebie.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta inj + antek + enan

Następny temat

ciemny mocz

WHEY premium