SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol bule głowy sennosc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
Siema właśnie kończę 3 tyg na mecie i zaczęła mnie od wczoraj bolec głowa i strasznie senny jestem, ciśnienie tez mam podwyższone mete biorę indyjską 4x dzięnie po 1 tab 20 mg. Normalne ze mnie zaczęła bolec głowa i jestem strasznie senny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
I kup te osłonki, one drogie nie są a meta to nie jest butelka wódki ze wątroba przetrawi i zapomni;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Normalne ze mnie zaczęła bolec głowa i jestem strasznie senny?

Tak to normalne objawy wysokiego cisnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
4x dziennie po 20mg ? czyli 80mg mety ed ? Hardkorowo

profilaktyka jakas jest ?

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
senny prawdopodobnie będziesz do końca bo niektórych meta zamula a bóle głowy to tak jak pisze hunter007 od skoku ciśnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
sennosc to tez objaw wysokiego cisnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
może i tak choć ja osobiście nigdy nie mam problemów z ciśnieniem a po mecie śpię jak dzieciak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
20 mg to dawka dzienna czyli 4x5mg,myślałem ze może przedawkowałem bo dopiero po 3 tyg stosowania mam takie skutki i do tego gorąco mi jest prawie cały czas,a bule powinny ustąpić? i czy nic mi nie będzie od tego wysokiego ciśnienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Zadajesz dziecinne pytania,w internecie masz mase informacji jak obnizyc cisnienie.Ja sam moge ci zaproponowac aeroby i czosnek,ale najpierw zmierz to cisnienie byc moze bedzie potrzebna farmakologia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
Zmierzyłem takim przyrządem w domu 154 95
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Nie ma tragedii wskakuj na rowerek albo idz pobiegac wracajac kup w aptece czosnek w tabsach i omege.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
niech zgadne masz 18 czy mniej lat, nic dziwnego ze tak reagujesz na troche metki, dawka troche za duza jak to robisz pierwszy raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok

Następny temat

Prośba o radę...

WHEY premium