SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol a rozciaganie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3095 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25794
Witam wszystkich dawno mnie tu nie bylo, moze ktos cos wie na temat dzialania saa na rozciagliwosc miesni elastycznosc sciegien itp, aby sie nie pozrywac i aby miesnie nie byly zbyt napiete ? bo zastanawiam sie nad wzieciem

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 1211 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44512
o k***a.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47386
Dzakas z tego co kojarze to leciales troche saa, wiec skąd takie pytanie? Beke kręcisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3095 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25794
Wiem ze pytanie moze sie wydawac glupie ale od 3 miesicy rozciagam sie systematycznie starajac sie zejsc do najnizszej pozycjii do szpagatu nie moge znalesc zadnej informacjii na temat saa z tego co sie orientuje cos mi smiga po glowie ze przy saa sciegna sztywnieja

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 253 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11884
Rosciagaj sie dalej bier mietka i rosnij zdrow ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4442 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32878
"Sterydy wywołują rozwój ścięgien w efekcie ciężkich treningów

Sterydy anaboliczne i ciężki trening siłowy przyspieszają syntezę białek skuteczniej niż sam trening siłowy, jednak połączenie to nie wpływa w taki sam sposób na zwiększenie rozmiaru ścięgien. Badanie przeprowadzone przez Oliviera Seyennesa z Norwegian School of Sport Science na sportowcach, którzy przez dłuższy czas ćwiczyli siłowo bez dopingu lub ze wspomaganiem, wykazało, że u osób stosujących sterydy ścięgna były średnio o 15% większe niż u badanych, którzy nie stosowali nielegalnych środków. Sterydy zmieniały ułożenie włókien mięśniowych, sprawiając, że mięśnie stawały się gęstsze. Zwiększona gęstość mięśni i małe ścięgna mogłyby u użytkowników sterydów stać się przyczyną kontuzji ścięgna. Dyskusja o wpływie sterydów na ścięgna przypomina gdybanie, co było pierwsze: jajko czy kura. Sterydy zwiększają siłę, zwłaszcza u osób ćwiczących od wielu lat. Czy to sterydy, czy zwiększona siła odpowiada za uszkodzenia tkanek miękkich? Ludzie, którzy wyciskają 100 kg są mniej narażeni na kontuzję ścięgna niż osoby wyciskające 200 kg, ponieważ nie trenują tak ciężko."

źródło - Muscular Development


Anabolic steroid-induced tendon pathology: a review of the literature

Laseter JT, Russell JA.

Joe W. King Orthopedic Institute, Houston, TX 77030

tlumaczenie by google:
streszczenie

Sterydy anaboliczne osiągnęły wybitny, choć bardzo kontrowersyjny, pozycji wśród ergogenicznych pomocy dla sportowców energetycznych. Niekorzystny wpływ tych związków są dobrze udokumentowane, ale ich popularność utrzymuje. Jednym z ich możliwych skutków ubocznych, które otrzymały mało uwagi jest nienormalne formy i funkcji tkanki łącznej w nadużywających steroidów sportowców. Literatura medyczna i naukowa rozwiązanie tej kwestii jest niewielki i ogranicza się zazwyczaj do zaobserwowanych skutków u zwierząt. Sterydy stosowanie równolegle z wykonywaniem może prowadzić do dysplazji włókienek kolagenowych, które mogą zmniejszyć wytrzymałość na rozciąganie ścięgna. Zmiany w ścięgna w morfologii zaciskania Wykazano wystąpić, jak również, co może zmienić przerwania szczep ścięgno i normalne biomechaniki kończyn. Ze względu na duże dawki steroidów podejmowanych przez niektórych sportowców i poniesionych przez duże siły mięśni moc wyszkolonych, integralność tkanki ścięgien w tych sportowców może być narażone na znaczne ryzyko kompromisu jeśli sterydy, w rzeczywistości, wywierają destrukcyjny wpływ. Dodatkowe badania w zakresie recenzja tutaj jest uzasadnione przed sterydów anabolicznych może być decydujący udział w ludzkiej tkanki przerwania tkanek. Zaleca się jednak, aby zwrócić uwagę, aby w tym potencjalnych zmian tkankowych wśród skutków ubocznych nadużywania sterydów.


Sterydy mogą poprawić ścięgna Naprawa po zabiegu

Islamabad sterydy anaboliczne są niezgodne z przepisami dla zawodowych sportowców , ale wstępne badania sugerują, że sterydy mogą pomóc naprawić szkody na ramię , który wpływa wiele profesjonalnych i weekendowych sportowców.

W eksperymentach laboratoryjnych za pomocą bioinżynierii ścięgna , naukowcy z University of North Carolina w Chapel Hill , że ścięgna leczonychsteryd anaboliczny były silniejsze niż nieleczonych ścięgien . " W modelu bardzo eksperymentalny , sterydy anaboliczne są wyświetlane w celu poprawy jakości tkanki rotatorów ścięgna mankiet.

Najprawdopodobniej , steroidy pomóc poprzez zwiększenie produkcji białka w każdej komórce ścięgna lub zwiększając drogę komórki ścięgien komunikować się ze sobą. Ale nie oczekujcie lekarze zacząć przepisywać sterydów anabolicznych do ludzi, którzy mają CHIRURGIA mankiet rotator w najbliższym czasie . Doktor ostrzega, że ​​jeszcze wiele badań , które mają być wykonane. " Jeśli wystarczy badanie może stwierdzić, że leczenie jest skuteczne , to oczywiście możemy próbować go u ludzi z trudnych rotatorów urazy do mankietów.

Rotatorów składa się z mięśni i ścięgien , które utrzymują górną kości ramienia do ramienia . Kiedy stożka rotatorów jest uszkodzona, operacja może być przeprowadzona w celu naprawy. Niestety , leczenie po zabiegu jest często niepełne i wiele osób urazy rotatorów doświadczenie powtórzyć mankietów .

Sterydy anaboliczne są znane do budowy masy mięśniowej i siły doładowania , więc lekarze , aby zobaczyć , czy sterydy mogą poprawić rotatorów gojenie mankietu . Zaangażowane badania bioinżynierii ścięgna opracowane współautorem dr Alberta Banes J. . Naukowcy zebrali ścięgnistych próbek z sześciu ludzi, którzy o rotator chirurgii mankietu . Komórki z tych ścięgien były izolowane i wykorzystywane do uprawy bioinżynierii ścięgna .

Niektóre z tych ścięgien leczono anabolicznego sterydu nandrolonem dekanianu , podczas gdy inne nie. Niektóre ścięgna poddano również załadować testów, w których ścięgna były napięte . Ścięgna , które były leczone steroidami i poddawane załadunku były silniejsze , gęstsze i bardziej elastyczna niż inne ścięgien , badacze donoszą w American Journal of Sports Medicine . Steroid ścięgna leczonych było także bardziej naturalny wygląd niż innych ścięgien .

źródlo i tlumaczenie google (tlumaczenie tragedia)


Podczas wstrzykiwania testosteronu zwiększa sie synteza białka o około 50 razy, w zależności od dawki i czasu , większość kulturystów zapomnieć , że będzie zmniejszać syntezę kolagenu o ponad 50 % - więcej jak 80 % , co daje szybkość syntezy kolagenu seniorów . Ponieważ kolagen tworzy ścięgna , bros są bardzo podatne na uszkodzenia , jeśli nadal podnosić bardzo ciężkie, chyba że po odstawieniu testosteronu synteza kolagenu wrócić do normy.

Winstrol zwiększa syntezę kolagenu . To daje większe ścięgna . Jednak organizm rekompensuje to by stały się one bardziej kruche , słabsze i bardziej podatne na uszkodzenia . Faceci, którzy dźwigają na 1-5 zakresie rep podczas Winstrol , dla graczy w baseball , który wychodzą wszystkie się z pozycji nieruchomej - Winstrol powinien być ostatni lek jaki chcą. Większość z nich jak Winstrol , ponieważ nie uzyskać przyrost masy ciała od niego, ale to jest bardzo szkodliwe dla ćwiczących ludzi jakiegokolwiek sportu w warunkach beztlenowych . Ścięgna oderwać łatwo na nim.

Również leki wspomnieć syntezę kolagenu zwiększając jednocześnie wzrost kolagenu sieciowania integralności , dzięki czemu o wiele silniejsze ścięgna .

WINSTROLU , z drugiej strony , będzie znacznie zwiększyć kolagenu SYN Paradoksalnie , ale zmniejsza się kolagenu sieciowania integralność , a tym samym o wiele słabszą ścięgna .

Można zaplanować cykl AAS , które zwiększają syntezę kolagenu i wzrost mięśni szkieletowych w tym samym czasie . Kluczem jestlek (i) wybrać.

Deca, Equipoise , Anavar i Primobolan będzie ALL wzrost mięśni szkieletowych , podczas gdy w tym samym czasie znacznie zwiększyć kolagenu syn i masy i gęstości kości , zostawiając znacznie zmniejszonego szansę stać rannych niż jeśli zdecydujesz się użyć AAS jak Sus, Cypr , itp .

Choć testosteron zwiększa masy i gęstości kości , nawet na poziomie supra - fizjologicznych , wynik jest słabszy ścięgien spowodowane hamowaniem kolagenu .

Aby zaplanować cykl , w którymcelem jest zwiększenie masy mięśni szkieletowych / siłę , podczas gdy w tym samym zwiększenia czasu joint / ścięgna / siła więzadeł , wystarczy, aby nadążyć za dramatyczny wzrost mięśni szkieletowych , należy wybrać leki jak EQ, Deca , Anavar lub Primo jako podstawę swojego cyklu . Testosteron i jego estrów może być dodany do cyklu aby utrzymać poziom w "normalnym" fizjologicznym zakresie (tj. 100-200 mg / tydzień ), ale nie może wykraczać ponad to . Ponieważ leki jak EQ, Deca, Anavar i Primo zmniejszy endogenne , naturalny poziom badania , poziomy te mogą być utrzymywane z egzogennego testu w 100-200 mg / wk zakresie . Badanie przy tej dawce nie będzie hamować kolagenu syn , ale paradoksalnie , pomoże ją zwiększyć. To jest, kiedy egzogenne testosteron jest używany > 200 mg / tydzień , że kolagen jest hamowany .

Deca @ 3 mg / kg w tygodniu (ok. 270 mg / wk dla mężczyzn 200 lb ) wzrośnie Prokolagen poziomu III o 270% przez 2 tygodnia . Prokolagenu III jestgłównym wskaźnikiem wykorzystane do określenia szybkości kolagenu SYN . Jak widać , deka to bardzo dobry lek na dając Ci wszystko, co chcesz - wzrost kolagenu syn ,wzrost mięśni szkieletowych oraz wzrost masy i gęstości kości .

Primobolan , przy 5 mg / kg, zwiększa syntezę kolagenu o około 180 % - mniej niż deka i równowaga , ale nadal znaczna.

Equipoise @ 3 mg / kg wzrośnie Prokolagen III o około 340 % - nieco lepiej niż deka .

Oxandrolone ma ponad sto badań dokumentujących jego skuteczność w leczeniu pacjentów wymagających szybkiego wzrostu kolagenu syn zwiększyć gojenie.

Leki te mają dłuższe okresy półtrwania niż większość innych SAA , więc powinno to być brane pod uwagę przy robieniu cyklu wpis korzystania Clomid . Oto one:

Deca : 15 Equipoise dni : 14 dni Primobolan : 10,5 dni

Anavar ma okres półtrwania wynoszący tylko 8 godzin , tak że nie powinno stanowić problemu .

GH jest prawdopodobnie najbardziej niezwykły lek na zwiększenie syntezy kolagenu . Zwiększa kolagenu syn w sposób zależny od dawki - im więcej korzystasz , tym więcej będzie zwiększenie kolagenu syn . Pokazała też tę zdolność w krótko-i długoterminowych badań . Z tego co czytałem , hGH na 6 jm / dobę zwiększa szybkość osadzania kolagenu o około 250 % w uszkodzonych struktur kolagenowych. Wynik ten wskazuje , żezwiększenie wytrzymałości biomechanicznej ran do struktur kolagenowych traktowanych biosyntezy ludzkiego hormonu wzrostu został wytworzony przez zwiększenie odkładania kolagenu w struktur kolagenowych .

Eq , primo , Anavar i deka są dobre - zwiększają one kilka biomakers kolagenu syn - czyli typ III , II, I , markery prokolagenu . GH po prostu wydaje się do tego najlepiej nadaje.

Zastosowanie któregokolwiek z tych leków - poziomów fizjologicznych z dawką podtrzymującą teście zwiększa kolagenu syn , podczas gdy w tym samym czasie, wzrost masy mięśni szkieletowych . Masy mięśniowej szkielet nie będzie tak dramatyczne, jak w dużych dawek testosteronu , ale trzeba rozważyć ryzyko / nagroda podstawę dla siebie . Ponadto, leki te nie spełniają libido jak testosteron , ale to nie jest warte tego wątku . Dopiero wykazanie, że można zwiększyć mięśnie szkieletowe i kolagenu SYN jednocześnie z pewnymi AAS -decyzja należy do Ciebie.

źródło T-natiom.com tlumaczenie (joble z google )

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33223 Napisanych postów 272063 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367501
widzicie daty?

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4442 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32878
lodzianin1
widzicie daty?

Ja tak ale jak juz odkopal to moze sie komus przyda

C19 H28 O2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbutero a kody

Następny temat

Pytanka

Fruzelina