SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol a porost owłosienia.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
Cześć, pytanie do tych którzy mocno zarastają po metanabolu,

ile ważycie i przy jakiej dawce metki zauważyliście wyraźny wzrost owłosienia.

Ja ważę 101-104 i do 25 mg/d jest w miarę ok ale powyżej zarastam jak mała nawet na plecach. Tylko że najlepsze efekty uzyskuję przy 35 mg/d no ale wtedy włosy rosną masakrycznie.

Przy propie czy prolce też zarastam ale nie tak mocno z tym że nigdy nie biłem jakiś poważniejszych dawek.

Jak to u was wygląda, wiadomo każdy ma inne predyspozycje dlatego pytanie do tych którzy MAJĄ TAKI PROBLEM WŁAŚNIE PRZY METANABOLU?
pzdr



Zmieniony przez - braciszek w dniu 2014-02-28 15:11:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
skoro masz predyzpozycje i tendencje to nic nie poradzisz,musisz polubić maszynke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
No właśnie, jedyne metoda to obniżenie dawki. I właśnie dlatego szukam tutaj na forum kogoś kto ewentualnie przyobserował u siebie zależność między dawką a włochami. Chodzi mi o to że zmniejszając dawkę zauważam też mniejsze przyrosty przede wszystkim siły ale też owłosienia. I teraz tak czy nie stanie się tak że polecę na niższej dawce efekty będę miał słabsze wątrobę i tak popieszczę a pod koniec cyklu i tak pojawią mi się nowe włosy na plecach tak jakbym jechał wyższą dawką. Szukam kogoś kto ewentualnie takie obserwacje na sobie poczynił i może się pochwalić wiedzą na ten temat. Bo jak to wszystko jedno to walę większe i kupuje więcej maszynek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
jak wbijałem pierwszy cykl w swoim zyciu to miałem plecy gładziutkie a na klacie z 10 włosów na krzyż,klata teraz zarosnięta a plery jadę maszynka do włosów juz nascie lat.Przyzwyczaiłem się juz do tego i nie przeszkadza mi to.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl saa

Następny temat

Spoźniający się strzał , czy to problem?

Wiecej