SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol a początkujący

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5125
Witam. Ostatnio sporo czytam o sterydach i napotkałem wiele opini, że początkujący (np. 3 miesiące na siłowni) nie mają co się brać za mete bo tylko zaleją się wodą i tłuszczem, a po cyklu i tak zejdą z masy którą zyskali na koksie. A kilku znajomych robiło już cykle na mecie ze śmiesznym stażem (2 lub 4 miesiące) i efekty trzymają im się do dnia dzisiejszego. Dodam jeszcze że nie mieli jakiejś szczególnej diety, poprostu wpiepszali ryże, makarony, kurczak, twaróg itp. na oślep. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć? pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
Pewnie biora i sie nie pucuja

Zmieniony przez - Blacha. w dniu 2008-12-20 18:49:28

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
pewnie ciagle "koksuja"

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16389
Ja mam takich 2 znajomych, staż 1 rok, zero diety, trochę supli zjedli.
I ciekawie ich porobiło... !? :/
Genetyka czy koks?

Zmieniony przez - LoKiToX w dniu 2008-12-20 19:10:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
te typki jadą stale na koksie lub robia małe przerwy ale jak odstawia na dłuzszy czas to poleci

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

npp+enan+wino+prop

Następny temat

doping

WHEY premium