SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol - lek na trądzik?:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
Witam, chciałbym opisać swoją przygode z popularną metką, jestem własnie po odbloku i chciałbym opisać moje efekty, ''skutki uboczne'' itp. No to może najpierw ta dobra strona - 2cm w obwodzie ramienia, 15 kg wiecej w wyciskaniu na klate, 7 kg masy, troszke wiecej w brzuszku;p no teraz ta zła strona, ale chwila, czy jest ta zła strona?? przed metką miałem sporo pryszczy, na mecie mi po prostu ZNIKNEŁY, mam białą twarz jak nigdy:D:D do tego nic mnie nie boli, żadnych problemów jak narazie z libido, czuje się jak młody Bóg. Nie mówie oczywiście że sterydy są dobre, ale WEDŁUG MNIE jeżeli bierze się je z głową, dietka, 0 alkoholu itp. można ominąć sporo skutków ubocznych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
no i?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
takie przyrosty to bez metki mozna osiagnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
po prostu rewelacja

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10143
poczekaj jeszcze 5 min zobaczysz jaka bedziesz miał rewolucje na plecach po clomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13392
Idę do dermatologa po receptę na metanabol bo unidox i tatralysal pomagały na pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
a kiedys czasami nie bylo masci z koksem wlasnie na pryszcze itd z jelfy?

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Super!

Maść była ale z węglem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10143
hks1950
Idę do dermatologa po receptę na metanabol bo unidox i tatralysal pomagały na pół roku

ze 2 lata wstecz bys go jeszcze dostał w aptece ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie po Propie

Następny temat

Megalia , chloroprotixen, mobemid

WHEY premium