SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol - czy już czas?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501
Witam
Mam 20lat, waże 77kg przy wzroscie 177cm, moj staż treningowy wynosi ok 3lat[łącząc wysztko razem](troche porozrzucane poniewaz miałem dużo przerw:/) ale teraz ćwicze juz od 1roku bez przerw (nielicząc 1tygodniowych regeneracyjnych) wczesniej mialem kilka przerw trwajcych kilka miesiecy. No i własnie przyszedł moment w ktorym zaczynam myśleć o dopingu, konkretnie o 150tab metanabolu. Naprawde sporo wiem i sądze że niepopełniłbym raczej żadnych błędów. Tylko ciągle blokuje się psychicznie przed tym, w moim okręgu wszyscy dookoła koksują juz długi czas. Starałem się zawsze na to niepatrzeć i zawsze tak było, mówiłem sobie nawet że nigdy niesięgne po sterydy, a teraz mam straszną rozkminke na ten temat.Sądze ogólnie że chyba kazdego taka mysl kiedys zaatakuje;P Głownie blokuje mnie to że mam 20 lat i moj układ hormonalny moze sie jeszcze rozstroic, tylko czy 150tab metki jest wstanie to zrobić? A pozatym idzie mi ciągle na odżywkach, martwie sie tym zeby niewpasc w stagnacie po metce na długi okres:/
Mam budowe ektomorfika, i uwiezcie mi ze zawsze bylo mi trudno zdobyc mase, dieta jest u mnie najwazniejsza, uzupełnią ją takze odżywkami, raz na jakis czas rowniez jakimis stakami kreatynowymi.
Moje osigi sa mniej wiecej takie:
ramie-36,5cm
klatka- 112cm
wyciskanie na klatke-102kg

Oto jak chciałbym skonsumowac te 150tabsow:
23455555555555555555555555555432 (bez odblokowania clomidem)
jedynie tribusterol i ZMA + po sesji shock therapy, storm, białko, glutamina, oczywiście w trakcie jak i po zestaw witamin i minerałów, zwiększone dawki cynku, magnezu, witamin z seri B. Sylimarol i hepatil. odpowiednia dieta jak zawsze wzorowa.

Co o tym wszytskim sądzicie?
Czy zrobie źle biorąc ta małą bombe?
Czy poczekać czy nie?
Ogolnie kazdą myśl jaka wam przyjdze dogłowy przzucajcie na monitor:)
z góry dzięki, pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501
ej chudzina - po to jest takie forum własnie żeby takie tematy ruszać, jeśli niejest sie do końca pewnym. Długi czas tez cwiczyłem muah-thai , przez co zrezygnowałem z siłki na jakis czas. A taki sport tez wyciąga z człowieka mase, tymbardziej jesli jest sie ektomorfikiem! Kazdy sie stara jak moze! Wiec niepisz mi tu ze "jęcze" , jęczeć to możesz patrzą w lustro! pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Metanabol - czy już czas?

jasne, w końcu lato idzie, musisz wyglądać na plaży nie?

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
skoro Ci idzie ciagle na suplach to sie jeszcze powstrzymaj

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501
no własnie - "wstrzymać się" a ja już powoli pękam i chce tez pokazać co nieco, a sądze że po takiej bombie wyglądałm bym dobrze, poniewaz mam rzeźbe i wmiare ładne proporcje, zreszta wysle foto sami spojrzcie czy jakies fundamenty pod bombe mam?;P
Tylko ciągle sie zastanawiam... ale sądze ze te 150tab efektow ubocznych zbyt wielkich niebedzie miało... hmmm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501


Foto sprzed 2tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
liczysz na to, ze ktos cie tu przekona przeciw, czy potwierdzi twoje checi do brania?
jesli jestes pelnoletni to rob, co ci sie podoba. to twoja sprawa.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
nie bierz


sterydy = śmierć

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501
w sumie to już sam niewiem na co licze...:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
sylimariol wywal kup essentiale lub esselive po cyklu wzioł bym 7 tabs clomu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
nie szkoda Ci wątroby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
po zdjeciu widac ze nie masz przepracowanych miesni, takze cwicz ile sie da, przyloz sie do diety, a efekty same przyjda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Primobolan Egipt,oryginal CZY PODROBA?

Następny temat

Prośba o rozpisanie cyklu.

WHEY premium