SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol Tajlandzki - Real / Fake + Info

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9987

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1879
Witam,panowie a jakie macie opinnie o mecie wloskiej LA 10mg bo wlasnie zastanawiam sie nad anabolem i ta z LA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
Mogłbys łaskawie niewpieprzac mi sie w moj teamt i robic smietniska?
Rece masz, klawiature masz, myszke masz to zrob sensowny temat!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
hehehe

nie ma nic wspolnego z oryginalem tajlandzkim ale cos tam siedzi na pewno bo w **** ludzi to je a jakby byl totalny fajans to by nikt nie kupowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1879
HYZZIO-żryj ta swoja tajlandzka i sie zamknij!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
Szczerze powiem nieczytalem regulaminu, ale na zdrowy rozsadek wydaje mi sie ze go zlamales...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1879
to go lepiej przeczytaj!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
to ty zaloz temat odnosnie tej swojej metki , tu chlopak prosil o opinie na temat tego anabolu wiec sie nie w******laj chyba ze chcesz dac opnie, doradzic/odradzic , ja jedlem pare miesiecy temu anabol i mialem totalna wy***ke i potwierdzone nie tylko przeze mnie ale mialem hologram w innym miejscu niz na tej twojej, rok temu paru znjomych szamalo ta metke wlasnie z holo tam gdzie ty masz tylko chyba zmienili teraz nieco wyglad hologramu ale chlopacy byli zadowoleni i bylo widac po nich ze idzie, w kazdym razie ja inwestowalbym w axio lub razak bo duzo dobrych opinii i widac ze dobry towar a takie niepewne sprzety bym sobie odpuscil, pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
Narazie to co mam dziala, sila i masa idzie zadowalajaco - w czwartek dokladnie napisze ile po tyg przyszlo (idzie tak dobrze ze az za dobrze - geny :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
siemka hyzioo powiedz mi bo dostalem mete tajlandzka i rozni sie od ruskiej opis mi jak wyglada twoja metka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
Rózowe pieciokąty, w srodku torebki scianki pokryte sa jakby folia ;] Reszte widzisz na zdjęciu. Tabletka po rozgryzieniu i 3s w gębie ma chu.... smak, cos jakby gorzki ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OXy?

Następny temat

Induject-250 Alpha-Pharma '' jak sustanol '' anglia

WHEY premium