SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol Jelfa - sprawdz towar!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
Witam.

Otóż w ostatnim czasie naczytałem sporo o fake Metanabolu Jelfy. Czy macie Panowie jakies sposoby na "ocene" towaru?
Dill długo nie miał tego rarytasu i sie Mietek Jelfy pojawił na nowo. Chciałbym widziec jak sprawdzic przy dillu czy towar jest gut. Mam mozliwosc zajrzenia do srodka paczki, spisania kodów etc.

A i jakie jest natezenie na rynku wyj*bek Jelfy tj. mietka.
Czy dostał ktos taki towar?
Myslalem nad emailem badz telefonem do Jelfy w celu zweryfikowania kodu. Macie jeszcze jakies sposoby? Oprocz wszamki

Zmieniony przez - 1o2 w dniu 2011-06-08 17:36:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10353
zadzwonisz do nich i co powiesz, kupiłem mietka w aptece ale myślę że to fake, zresztą co za problem zrobić XXX opakowań z prawdziwym kodem ?

druga opcja powiedz dilowi że pierwsze 100 chcesz na sprawdzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792


Dość powszechne zjawisko z tymi wyje*kami Jelfy? Czy raczej sporadyczne przypadki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23321
W dzisiejszych czasach to już wszystko podrobią więc i w tym przypadku 100 % pewności nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
moja meta jelfy od dilla działała bez zarzutu, najwięcej słyszy się o wałkach omki
potem o wałkach prolki o mecie jelfy w 90% słyszę pozytywne opinie ale czy to widziało jelfę nie wiadomo.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6674
A ja slyszalem,ze w piątach wałowanej Jelfy siedzi piwniczna dziesiątka

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Po rynku lata jeszcze sporo starszej wersji w 'wąskim' opakowaniu z datą do 01.2011 jednak to również apteka. Czasami dil wyciąga z op i daje same blistry bo większość nie zwraca uwagi na datę. Także warto pytać o ten fakt. Nowsza wersja ma 'grubsze' opakowanie i również jest apteką.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
Wielkie dzieki krzykacz:) Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Miałem miecia JELFY 100tab. i jak go dostałem to pudełko i ulotka aż nowościa pachniała.. towar prosto z apteki, ale z pośrednikiem hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Luminalum na obniżenie bilirubiny.

Wiecej