SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol + Proviron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 798 Napisanych postów 300 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2501
1. WIEK: 28
2. WAGA: 82
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:NN
-klatka:NN
-udo:NN
-talia:NN
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2 lata
6. DIETA:
-białko: 2,5g/kg
-węglowodany: 4,5g/kg
-tłuszcz:1,5g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: SPLIT
9. CEL CYKLU: MASA
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: BRAK
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): EKTOMORFIK
13. STAN ZDROWIA:BDB
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: BRAK
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1900
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam wszystkich :)
Przymierzam sie do pierwszego cyklu w swoim zyciu , chcialbym zobaczyc jak dzialaja te lekarstwa :D
Na pierwszy raz w gre nie wchodza zadne zastrzyki.
Postawilem na Metnabol frmy Vertex ,
Planuje brac go 5/6 tygodni systemem
20 mg - 2 pierwsze tygodnie
30 mg - 3,4 tydzien
20 mg - 5 tydzien
dodac 6 tydzien ?

Moge nabyc rowniez Proviron, kilka osob mowilo ze to dobre polaczenie , inni przeciwnie
Co o tym myslicie, jechac Mete solo czy dodac Proviron ?

Aktualnie jem CM3 , suple i witaminy takie jak bialko, omega , aca, cynk , oslonki essentiale , hepatil wszystko pod reka
Po Metce oczywiscie listek Clomidu , monohydrant tez juz czeka . Planuje rowniez badania po zeby zobaczyc czy wszystko ok :)
Jezeli rozpiska jest zla prosze o korekty.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 33
Starczy nolvadex na odblok do mety ? mam 200tabletek dawkowanie to 2 tabl dziennie czyli wyjdzie 16 tygodniowy cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Dieta , suple , odblok , i osłona wątroby bo dostanie po dupie. To ogarnij jak już się napaliłes. W 6 tygodni to za wiele nie zawojujesz. Nie warto.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 798 Napisanych postów 300 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2501
To wszystko co napisales mam ogarniete .
Suple + Dieta + Oslonki , wszystko mam, pisalem o tym w pierwszym poscie :)
Dlaczego nie warto ? no i co myslicie o polaczeniu z Provironem


Zmieniony przez - dzk1992 w dniu 04.02.2021 07:57:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34999 Napisanych postów 89906 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940616
W 6tyg kompletnie nic nie zbudujesz, zdecydowanie za krótko jedynie wątrobę przeorasz...
Provi zbędne...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2021-02-04 08:19:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 798 Napisanych postów 300 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2501
Nie powinno się jeść dłużej jak 6 tyg metę w takim razie po co w ogóle ja brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Metę bierzesz jako dodatek do cyklu . Kup teścia a na koniec cyklu możesz dołożyć metkę .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 798 Napisanych postów 300 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2501
Odpada, nie chce zaczynać od zastrzyków, z tego co czytam na forum to ludzie po 6 tyg metki mieli jakieś przyrosty masowe/siłowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Tak a po odbloku wszystko spadnie bo napuchniesz wodą. Daruj sobie metę solo jeszcze na 6tyg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Jeżeli myślisz ze mata jest mnie szkodliwa od teścia to się grubo mylisz . Na pierwszy cykl najlepszy teść solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 798 Napisanych postów 300 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2501
Wiem że testosteron jest bezpieczniejszy,jednak chciałem coś na początek co nie będzie mocno blokowało mi mojego testosteronu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Weź poczytaj o matanabolu. Bo nie wiesz o czym piszesz.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamany obojczyk

Następny temat

Niskie poziomy hormonów - co robić ?

WHEY premium