SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metaanabol przy nadwadze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
nie masz diety nawet mniej wiecej ulozonej to i nikt Ci nie rozpisze koksu.. bo i po co ? skoro nie wykorzystasz jego potencjlu..

jak opracujesz diete to wroc wtedy -pomyslimy

bialko - ryby, meso, ser bialy
wegle ryz, makaron, chleby razowe..
i dodaj tluszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
co to korwa za dieta ? ryz makaron i chleb super dla goscia z nadwaga, poprostu super...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
przy diecie na -500kcal czemu nie / ?

nie mowie o bialym ryzu czy bialym chlenbie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Śniadanie
Musli zalane jogurtem lub mlekiem, można dorzucić suszone owoce. Mogą to być również płatki miodowe lub jakieś inne, które lubimy. Ten posiłek może być obfity.

Drugie śniadanie
Jedna lub dwie kanapki ciemnego pieczywa z plastrem grubego, białego, chudeg sera. Ewentualnie serek wiejski.

Obiad
Ziemniaki, surówka, ryba(pierś z kurczaka).Zamiast ziemniaków może być ryż (najlepiej ciemny) lub ciemna kasza.

Podwieczorek-
Sałatka warzywna z tuńczykiem w sosie własnym.

Kolacja
3-5 białek z jaj. Staramy się nie jeść żółtek, może być również gotowana ryba, tuńczyk w sosie własnym lub sałatka z kurczaka z warzywami.

Proszę bardzo bardzo dieta zgodnie z tymi co krzyczeli o dietę.
Czy dobra dieta czy nie proszę napisać i czy mam mieć dietę redukcyjna podczas cyklu czy nie o ile w ogóle się za niego zabiorę.
Nie pytam o rozpiskę koksu takowych znajdę pełno chodzi mi czy przy nadwadze też można brać mete;]po co ja się mecze nikt mi nie chce narazie odpowiedzieć na ogólne pytanie .
Pytam się ponieważ chcę poprawić sylwetkę (nie wygladać jak kulturysta) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1440
raz piszesz, że chcesz przytyć bo nie przeszkadza Ci swoja waga, a później, że chcesz zrzucić?

meta jest dobra na masę jak wiesz, ale jeśli nie chcesz się bardziej zalać to jej nie bierz, tym bardziej jak diety nie masz..

poproś innych, żeby rozpisali Ci winstrol z czymś albo jakiś prohormon na utwardzenie,

i skocz do działu odżywianie to m.in będzie wiedział co jeść i ile tak aby to miało ręce i nogi..

jakimś specjalistą nie jestem - napisałem to co m.in wiem, a to jak zrobisz to już od Ciebie zależy,

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Zamiast ziemniaków może być ryż (najlepiej ciemny)
O swojej diecie piszesz w trybie przypuszczajacym i sam sobie doradasz? Jak juz kopiujesz nie swoja diete, to przynajmniej kopiuj profejonalna, ta jest total z dupy.
Platki miodowe na sniadanie z mleczkiem Kvrwa, z bravo girl to przepisales?
Meta nie dla ciebie, podobnie zaden koks ,bo o jedzeniu pojecia nie masz.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-11-25 10:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1196
Witaj. Meta przy wycince jak najbardziej jako antykatabolik, wystarczy nawet 10 mg dziennie, do tego pamietaj o diecie i aerobach, Nikt z gory nie zagwarantuje Tobie ze zadziała, mosisz sam sprubowac. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
mosisz
Wysyp dzisiaj radosnej tfurcznosci widze
10 mg mety, platki miodowe i kanapka z bialym serkiem, kvrwa wyprobuje nastepnym razem, wyglada na zayebisty sposob na redukcje
Roni zanim cos poradzisz to przeczytaj caly watek, nie wspominajac o zajrzeniu do slownika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
po 1. Dieta jest moja ;] znajdzi taka na necie prócz mego posta to mogę ci przyznać racje po 2. Chce zrzucić tłuszcz nie tkankę mięśniową .
Jak ktoś ma zamiar wyśmiewać a nie pomagać niech odrazu lepiej nic nie pisze bo to jest żałosne forum jest od pomocy nie od wyśmiewania chodziło mi to czy mogę zrobić sobie Cykl z mety przy nadwadze a kilku przemdrzalcow mnie wyśmiewa o głupie pytania i o brak diety jak wrzuciłem dietę to się przyczepili że niby ściągane gratulacje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie prosciej bylo by mu napisac ze meta nie nadaje sie jak ma nadwage?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny dzwiek

Następny temat

Winstrol

WHEY premium