SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta, prop Czy dorzucic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Aktualnie jade 200metanabolu + 30 propa Eap, Phoenix i teraz pytanie bo zaczynam sie czuc fajnie i mam niedosyty i chcialbym przedljuzyc cykl.
Czy jest sens dorzucic jeszcze 100mety i zjesc 300 5mg
Czy pozostawic wszystko bez zmian a po skonczeniu propa dorzucic omke.
Czy jechac do konca i nie kombinowac ogolnie dopiero 5 strzala dalem propa po ilu zaczyna dzialac Mete jadlem okolo tygodnia, poltora przed propem by troche wydluzyc cykl i by starter wczesniej zadzialal Jakby moj post byl glupi to mam dzis wczesnie wstalem i nie mam co robic i moze glupie pomyslu przychodza mi do glowy a jesli tak to przepraszam

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24283 Napisanych postów 68001 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537530
zrobilbym taki cykl jaki postanowilem zrobic i nic bym nie kombinowal
co za duzo to nie zdrowo

po tym cyklu bedzie czas na inne mocniejsze cykle

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
w sumie tez tak myslalem jak ty ale w bani zaczyna sie przewracac i glupie mysli przychodza go glowy w dodatku chcialbym by potrwal 3miechy cykl dlatego tez mete zaczolem wczesniej by troche go przedluzyc w ostatecznosci dokupie butle propa bo 3 blutli wyjdzie na moje oko z 27 lub mniej.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Troche od dupy strony zacząłes cykl, masz krótkie estry i teraz chcesz omo po propie wrzucac to raczej mało sensowne na Twoim miejscu cykl zrobiłbym wg. przyjętego planu, dodanie kolejnej setki metki nic tutaj już nie zmieni, a wrzucenie omy też nie jest najlepszym pomysłem. Na Twoim miejscu, jeżeli już myślisz o przedłużeniu to po tym cyklu co teraz masz zrobiłbym cleaning chociaż 2 tygodniowy, zastosowałem HCG, clenbuterol i jeszcze jakis spalacz, aby podkrecic okresowo metabolizm i oczyscic receptory, nastepnie mozesz powtórzyć cykl jeszcze raz, chociaz zamiast mety dałbym wino i połaczył to dalej z propem
Nie zapomnij o badaniach watroby

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
ok dzieki wielkie panowie.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razak a ból brzucha

Następny temat

Tren ale jakiej firmy?????

WHEY premium