SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta, enan...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Witam, jade na cyklu meta 1-4 20mg scantel pharma i enan 1-9 250mg e5d fm. Cykl juz idzie 3 tyg. ale jakos nie czuje dzialania tescia mozliwe ze jak skoncze za tydz mete ktora czuje ze mnie zamula i spac mi sie chce po szkole zawsze a wczesniej tego nie mialem to poczuje tescia? Chodzi mi o wzrost libido, samopoczucie no i efekty. Poszlo 4kg ale to zasluga moim zdaniem mety.

Wzrost: 170cm
Waga: 74kg
Wiek: 19 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Dzieki wielkie kolego. Cido nie chcialem ze wzgledu na to, ze pojawiaja sie podrobki a o fml same dobre opinie czytalem wiec zdecydowalem sie na fml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24186 Napisanych postów 67925 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537250
3 tyg=4 kg i korwa malo ?
ja perdole mniej tv i nternetu, wiecej prawdziwych informacji
kox to nie kosmiecznie wyebujacy srodek ze w 3 tyg zrobisz 25kg


po cyklu meta-test jakbym zlapal ogolnie 6kg to bym sie cieszyl

no chyba ze dla ciebie jakosc sie nie liczy

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
już powinieneś czuć teste

Thug Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Izik chodzi mi o samopoczucie, pobudzenie itp. gdzie po tesciu to sie dzieje. Wczesniejsze cykle to meta 150 tab. i meta 140 tab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
Nie wiem co ty chcesz poczuć? w 3 tygodnie masz już 4 kg. Poza tym bez saa już Ci nic nie szło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Nie chodzi o wage powtarzam kolejny raz oczywiscie mieso najwaznijesze ale dlaczego nie czuje sie lepiej z samopoczuciem, libido poszlo troche w gore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
Każdy reaguje inaczej. Nie jest powiedziane że jak weźmiesz testosteron to będziesz odrazu czuł się jak nowonarodzony. Ja miałem podobne odczucia, nie przejmój się i rób swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24186 Napisanych postów 67925 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537250
no libido powinno byc up
wbijaj 250 e4d, fm nie bilem nigdy, ale zdanie nie bylo zle o tej firmie

jesli nadal nic to wydaj 20 zl na badania poziomu test, moze fake

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Mozliwe, ze za male dawki moglem wziasc e4d po 300mg-400mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Ciekawe jak mete skoncze za tydz moze pobudze sie bo meta nie bedzie mulila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
zrobiles w 3 tyg w miare dobre miecho pewnie sie nie zalales?? jak tak to niezle pij wiecej wody to zauwazysz retencje moze ;p no chyba ze masz wala ale zejdz do 250e4d przynajmniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depot i prop a włosy?

Następny temat

które epi?

WHEY premium