SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meraviglia / Blog / Neverending story...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
No wlaśnie ja caly czas mam dylemat z tymi warzywami.
Gdybym je wliczala, to oznaczaloby, że spokojnie zjadam średnio ze 2000 kcal dziennie

Dziś najadalam się tych warzyw bardzo dużo

A teraz czas na wypiskę:

NIEDZIELA dzień IX

I
owies 50g
otręby pszenne 10g
jajka 180g
serek wiejski 80g
tran
kawa z mlekiem (1,5% 150g)

TRENING - grzbiet + klatka
Nie czulam dziś mocy na treningu. Musialam trochę zejść z niektórych obciążeń. Ladnie jednak czulam plecy podczas ćwiczeń.
Mialam bardzo malo czasu, ponieważ spieszylam się na spinning, więc calość zrobiona ekspresowo i bardzo męcząca.
Zapomnialam zrobić wioslowanie hantlami




Po treningu silowym - SPINNING 1h.
Bylam już zmęczona silowym, a dodatkowo nie mialam czasu, aby wypić bialko przed jazdą, więc energii jakoś niezbyt dużo bylo.
Jak zwykle czulam upierdliwy ból ud - to już chyba stan przewlekly Średni puls nie wyszedl wysoki - 71%, ale najważniejsze, że trening zaliczony. O drugiej godzinie cyclingu nie bylo dziś mowy

II
WHEY 30g - mialam wypić go pomiędzy silówką a rowerem, nie mialam jednak na to czasu

III
losoś 200g
oliwki zielone 30g
ketchup 30g
mega dużo warzyw

Kawa z mlekiem 1,5% (100g)

IV
indor 150g
lniany 10g
musztarda 15g
mega dużo warzyw

I jeszcze przede mną:
V
ser bialy póltlusty 200g

SUMA:
178gB/80gT/68gWW/1700kcal
+ wartości mega dużej ilości warzyw





Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2010-02-07 19:30:08

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale Ty ten puls sobie dokładnie mierzysz ponoć te bajery z tym pulsem zostały już obalone. A poza tym z tego, co zdążyłam zaobserwować, spinning to raczej trening interwałowy, więc jeszcze bardziej wymęczający

PS: podbij kalorie nie chcę sama żreć 2200 kcal w dzień siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Asariah, mam pulsometr. Polar, więc powinien być dokladny. Nie mialam dziś interwalów. Instruktor zawsze mówi nam, na ile % mamy jechać, a tempo jest różne i różne pozycje na rowerze w zależności od muzyki i fantazji instruktora
Tylko że ja nie zawsze jadę tak, jak instruktor mówi. Gdy nie daję rady, to jadę sobie troszku niżej, mam na to oficjalną zgodę (a nawet zalecenie) instruktora, więc nie muszę się z tym kryć Pulsometr natomiast oblicza mi średni puls podczas calego treningu

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No mi się on wydaje interwałowy, ale jak nie daje rady to siadam dupskiem na siodełku i pedałując odpoczywam. Ja po tym ostatnim wykończona byłam, bo cisnęłam na maksa, nie chciałam sobie wiochy robić, że przyszła gruba i nawet pedałować nie umie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
My mamy czasami interwaly różne, ale inaczej to wygląda, np. tak:
rozgrzewka 10 minut siedząco - szybki rytm.
Potem interwaly - np. 4 minuty podjazd na 85%, 2 minuty na rytmie 65% i tak przez caly trening.
Takich kombinacji może być wiele, wiele różnych.
Dziś nie bylo interwalu, tylko takie tam różne różności...
Nie wiem, może u Ciebie zawsze są interwaly?
U mnie nie...

Ja chodzę na zajęcia prowadzone metodą "Schwinn Cycling". Może się to nieco różnić od Spinningu, ale ja piszę "spinning" - bo tak jakoś przywyklam do tej nazwy, a poza tym wszyscy wiedzą o co mniej więcej chodzi

Acha, ja pozycji na rowerze i rytmu nie zmieniam sama raczej. Co najwyżej schodzę z obciążenia i mam w rezultacie mniejszy puls (np. 80% zamiast wymaganych 85%). Nie schodzę jednak poniżej 65% i o to walczę zawzięcie

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2010-02-07 20:08:32

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, pamiętam, że u ciebie co innego. Może to faktycznie co innego, bo ja to tylko mam interwały. Raz jest ich więcej, a raz mnie, zależy od widzi-mi-się trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Jejuuuuu....ale mi robicie ochotę na spina

Mercia widzę, że już elegancko wkręcona jesteś!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Poczytałam co tam przez weekend i stwierdzam, że strasznie jesteś dla siebie krytyczna, a to na dłuższą mętę niebezpieczne, życzę więcej pozytywnego myślenia i mniej wyrzutów sumienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Jestem uzależniona od rowerków




Dzisiejszy dzien zaczął się kiepsko.
Wczoraj nie poszłam późno spać i wstałam raczej w miarę wyspana.
Mimo to czuję wielkie zmęczenie, mam uczucie ciężkich powiek a nogi odmawiają mi posłuszeństwa - trochę ciężko mi na nich ustać.
Oby to nie był początek choroby

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2010-02-08 08:45:28

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
mnie jak sie wydaje ze sie pochoruje, staram sie zapomniec, walczyc i sie nie przejmowac, a jak juz mnie z nog zwali na maxa, to dopiero sie poddaje. treningow do konca nie odpuszczam i powiem ,ze jeszcze zle na tm nie wyszlam - odpieram wirusy :) mysl pozytywnie;) bedzie dobrze;) moze masz po prostu gorszy dzien.
duzo usmiechu:)
rowerki jeszcze nikomu nie zaszkodzily.
ja zdadam na raz 900gram kalafiora, wiec mozna wiecej ;D i wcale mnie to nie rusza, choc po takiej ilosci brzuch mi stopy przeslania,hahha;)

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po 8 tyg FBW co dalej?

Następny temat

Jak ocenić swój typ budowy ciała?

WHEY premium