SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meraviglia / Blog / Neverending story...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Bylam wczoraj/dziś na party i bawilam się rewelacyjnie
Muzyka, klimat, ludzie - rewelacja

Niestety, nie obylo się bez wyrzutów sumienia.
Po pierwsze - wrócilam do domu o wiele później, niż planowalam i trochę niewyspana jestem
Po drugie zaś wypilam również więcej, niż to jedno planowane piwo i wszystko byloby rewelacyjnie, gdyby nie świadomość zlamania diety.
Wyszlo mi mianowicie, że pochlonęlam wczoraj 2600 kcal (ogólem, czyli lącznie z jedzeniem z calego dnia), czyli oznacza to, że kolejny tydzień walki poszedl się .......
Nie no, już nie mam na siebie sposobów.
Jak nie napad na żarcie, to impreza. Ciągle "coś" nie tak

A dziś powracam już do "normalności"
Zjadlam wlaśnie śniadanie i ruszam się sportować

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2010-02-06 09:26:42

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj no nie rób sobie wyrzutów żadnych
Impreza też musi być, może po prostu ogranicz ich ilość żeby nie kusiło
Ja w ogóle na imprezy nie chodzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz napady głodu to znaczy że są wachnięcia poziomu glukozy we krwi. Pomieszaj trochę w diecie, bo to wina jedzenia jest niestety. Dodatkowo wrzuciłbym do stałej suplementacji chrom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Morales, a czy to też nie ma związku z cyklem miesięcznym? Bo mnie w konkretnych dniach szlag trafia i mam ochotę na szybkowchłanialne ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Imprezy się trafiają i będą się trafiać, ważne by robić swoje na drugi dzień A tak na marginesie to wiesz piwko na nerki dobre Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Asariah, ja ostatnio na imprezy prawie w ogole nie chodzę.
Wczoraj bylam po raz pierwszy od Sylwestra. Kilka lat temu biegalam na rozne koncerty i sety w kazdy weekend.
Wolę jednak obecny styl życia, ale brakuje mi muzyki na żywo, którą kocham i tego klimatu.
BTW, muzyka zapodawana na silce to totalnie nie moja bajka
Nie chcę poza tym tak w 100% odcinać się od ludzi, bo chyba zdziczeję w zupelności.

Morales, u mnie ma to związek z psychiką.
Sklonność do zachowań autodestrukcyjnych -> w tym przypadku kompulsywne objadanie się.
W dzialanie chromu nie wierzę Chyba, ze jako placebo

Tymczasem donoszę, że jestem już po treningu, ale dziś nie bylo silowego. Będzie jutro, a dziś byl tylko spinning.
Nadal mam totalne "zakwasy" w nogach, więc latwo nie poszlo

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mera, no to nie ma co rozpaczać nad paroma piwami raz na miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
SOBOTA dzień VIII

I
owies 40g
otręby pszenne 10g
jablko 70g
jajka 180g
orzechy wloskie 20g
mleko do kawy (1,5% 100g)
tran




TRENING cardio - SPINNING 1h
Średni puls podczas treningu 73%.
Jak już dziś wcześniej pisalam - jazdę utrudnial masakryczny ból nóg i ogólnie jakoś slabo się czulam. Dalam jednak z siebie tyle, ile bylam w stanie i jakoś dalam radę.

II
WHEY 30g

III
losoś 180g
oliwki zielone 30g
fasolka szparagowa, pieczarki

kawa z mlekiem 1,5% tl. 100g

IV
indor 150g
lniany 10g

I jeszcze przede mną:
V
ser bialy póltlusty 150g

SUMA:
152gB/80gT/54gWW/1543kcal

Chyba zjem ten ser i pójdę niebawem spać, a jutro zaatakuję na silce ze zdwojoną silą

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O, taki omlet jak mój

Co tak mało zjadłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Nie, to Twój jest taki jak mój

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po 8 tyg FBW co dalej?

Następny temat

Jak ocenić swój typ budowy ciała?

WHEY premium