SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mentalnośc dresa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AHA! I jeszcze jedno tematy typu "mentalnosc dresa" i "co zrobic gdy mnie zaczepią" to dwie skrajnie różne sprawy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
yea what ever
troszku źle mnie zrozumiałeś ale nie chce mi sie rozpisywac za bardzo
pozdro

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Bregalad, mojego kumpla niedawno zaczepiło 3 napranych. Miała być solówka, no i była, dopóki ten sie nie potknął o krawęznik i nie upadł. No i wtedy to przestała byc solówka, bo go solidarnie skopali, szczęście,że nie za bardzo.
I najbardziej mnie tu wkurzył post o tym, jak to szlachetne dresiki specjalnie wybierają sobie na ulicy gości, którzy na oko umieja przywalić i biją się z nimi honorowo, 1 na 1. Potem pewnie jeszcze podaja rękę, podnoszą, otrzepują i w ogólności all is very nice, jak w "Podziemnym kręgu". Az się łezka kręci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
ale ze co ja? ja twojego kumpla nie bilem

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
hehehe
tak wyszłoi nie bój żaby, o nic cie nie posądzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
no to sie ciesze bo zwykle co zlego to na mnie od razu

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Alucard: a szkoda, bo chetnie bym sie dowiedział co miałes na mysli

POOZDROOFKI!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 499


Pamiętajcie że nie nie szata zdobi człowieka..gdy chodzi sie nie po swojej dzielnicy to u swojaka działa to na zasadzie instynktu jak u zwierzecia ze obcy na moim terytorium musi być wyeliminowany a jeżeli ktoś szuka awantury u was to naturalne jest ze reagujecie to też instynkt(to akurat pochwalam)Jeżeli kradnie żeby żyć to stara sie walczyć jak zwierze o pokarm a że natura jest bezlitosna i brutalna to już chyba każdy wie tyle że sie wielu oszukuje z tym kręcąc i oglądając telenowele...ALE JEŻELI KRADNIE bo wydaje mu sie że wszystkich przekręci i jest zawodowiec i chce więcej kasiory nachapać to zachowuje sie już jak szakal .Naszczęście słowa Qai Gon Jina(Phantom Menace) mają odbice w naszej rzeczywistości...-"Zawsze znajdzie sie większa ryba".Na szakala też znajdzie sie drapieżca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie zawsze boje ze moj cios bedzie zaslaby, biegam za wolno wiec musial bym walczyc do powalenia przeciwnika, na kopniecia nie mam co liczyc bo nosze szerokie spodnie...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

k1 w pruszkowie

Następny temat

Czy Ktos z Was Trenuje Na BIELANACH w WAWIE ???

WHEY premium