SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meine"sylwetken".

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27281
Dobra, sprzęt znalazł innego właściciela.
Może kiedyś dostanę jakiegoś "olśnienia" i znowu zacznę ćwiczyć, wtedy pochwalę się zdjęciami, a tym czasem niech temat odchodzi w niepamięć.
Dzięki wszystkim za opinie i SOGi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15613
ćwicz ćwicz dobrze to wygląda bierz sie za trening SOG na zachete

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Fajne nogi, a łydki najbardziej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Wpadnij do mnie ja Ci zaszczepie zelaznego bakcyla,podoba mi sie podstawa pod sylwetke gornego lotu,sa proporcje jest twardo i absolutny brak smalcu Nie skonczysz przygody z siłownia,ja to wiem
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - krac w dniu 2010-03-23 15:24:16

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1255
typowa budowa aby sobie iść na plaże bez kompleksów ;ppp
klatka fajna ,
troche tricpes chyba olewasz ?:P
a tak to ok ;)
SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27281
@Krac
Przygodę z siłownią zakończyłem obecnie (są ważniejsze rzeczy), nie wiem co wydarzy się w przyszłości, tak więc nie skreśliłem definitywnie siłowni z życia.

@marcinstg
Ramiona to moja najsłabsza partia razem z plecami, więc ciężko było coś wyskrobać z nich.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BooM 18 lat, nowe fotki str.73/76/83/95

Następny temat

2 lata moich zagań

WHEY premium