SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megavol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Ja mogę się podzielić swoimi wrażeniami po 9 dniach stosowania po dwie tabletki dziennie. Siła jak na taki krótki okres na plus, obwody już się trochę zwiększyły, jest duża "pompa" podczas treningu. Na wadze przebyło około dwóch kilogramów. Jeśli chodzi o "wnętrzności" to w sumie nic nie boli "nic sie nie zmieniło" tylko trzeba dużo pić bo inaczej w moim przypadku trochę czułem nerkę ale teraz jest ok. Powodzenia :) po skończonym cyklu dopisze jak to wszystko wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1395
ja juz jestem w polowie odbloku...po megavolu pozytywnie.masa poszla znacznie sila troche mniej.dopiero jak sie tesc rozruszal sile bylo wiadc..teraz mnie choroba dopadla wiec spadki lekkie sa ale jeszcze sie nadrobi:)

tower..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
Każdy megavol klepie czy zdarzają się wałki ?

tower z jaką datą miałeś ?

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1395


..ja sie balem o walek bo bralem z allegro..ale bylo ok:)

tower..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tower to może jakieś podsumowanie? Ile w sumie kilo przybyło ile CI spadło? Jak z flakami bo ciągle słyszę że megavol ostro po wątróbce jedzie. Z góry dzięki pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1395
Przybylo 9kg w sumie..a flaczki w sumie nic nie odczuwalem...oslonki bralem i bylo ok...narazie koncze odblok wiec spadkow nie sprawdzalem...jeszcze tydz i bede wiedzial:)

tower..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6664
prop+megavol moje ukochane polaczenie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1395
..tak jak myslalme spadki spore:) szybko roslo szybko spadlo:)no ale miecha troche zostalo to plus:)

tower..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6664
ja tam 1,5kg- po czym wbilem na cypio+meta+prop i na zakonczenie moze wino dam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sus 500,deka 750,tren 250 ph?

Następny temat

Agovirin jakie daje efekty i jak brac

WHEY premium