SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - Dibencozide Magnum

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Witam mam 15 lat ,182cm wzrostu i waze 60 kg chcialbym przytyc ale zapotrzebowanie kalori jest dla mnie za duze w diecie i nie jestem w stanie tyle jesc i tutaj mam pytanie o te tablatki Megabol - Dibencozide Magnum czy one naprawde działają czy sa jakies skutki uboczne ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2327 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41508
Ja także słyszałem o tym środku wiele dobrego. Kilku kolegów brało i apetyt po tym mieli mega.
Myślę, że w temacie już wszystko zostało napisane Także zastosuj się do wszystkich wymienionych wskazówek i napewno apetyt się zwiększy:

- Kup Dibencozide
- Zastosuj Gainera wg braków w diecie
- Kręc aeroby, kilka razy w tygodniu po ok 20min
- Jak już nie będziesz dawał rady z podbijaniem kcal dodaj do każdego posiłku łyżkę oliwy czy orzechy, czy jak koledzy radzili wiórki kokosowe, co zwiększy kalorycznośc

Zmieniony przez - darioman7 w dniu 2012-09-13 08:16:06

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3382
witaj, dibencozide zwiększa łaknienie, skutków ubocznych nie ma, to tylko suplement w zasadzie witaminowy z tego co wiem. Moim zdaniem jeśli nie jesteś w stanie zjadać dostatecznej ilości kalorii to zakup typowego gainera, kieruj się aby nie miał domieszki białek roślinnych, gdyż te nie są w pełni syntetyzowane i słabo się trawią szczególnie białko pszeniczne. Dobrym gainerem i stosunkowo tanim będzie TREC MASS XXL, równie dobry będzie Biogenix Monster Mass.

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Dobra,wielkie dzięki za info ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4693
to w ogóle nie działa, szkoda kasy na to, barłem to i brało też kilka kolegów i każdy mówił że nie działa ani troche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7461
zainwestuj lepiej w dietanabol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Moim zdaniem szkoda kasy na takie rzeczy, jeszcze nie słyszałem pozytywnej opinii o tym środku. Lepiej przyłożyć się do dietki i wg potrzeb dorzucić gainerka/białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ja brałem kilka razy i za każdym razem byłem b. zadowolony - apetyt zawsze zwiększony, brałem zarowno z megabola jak i activlab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak jedzenie nie wchodzi to zluzuj trochę i zwiększaj ilość powoli.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 9046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91231
Kręć aero krótkie takie po 20min co jakiś czas, napędzają apetyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Jeżeli do tej pory Twoim całym jedzeniem były 4 kanapki dziennie to z dnia na dzień nie zaczniesz pochłaniać kilku tys kcal, stopniowo zwiększaj ilości pożywienia, przyzwyczajaj żołądek, a będzie coraz lepiej.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska nowego cyklu

Następny temat

Cykl masa

Wiecej