SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol Expander a sporty wytrzymałościowe

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
Pytanie do Pana Darka Szukały i iinych specjalistów czy znają ze swego doświadczenia stosowania tego środka w sportach wytrzymałosciowych i jkai był kontretny wymierny efekt jego stosowania

z poważaniem
Tompoz

Tomasz "Tompoz

Tomasz "Tompoz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
v12 to stack 3 generacji - to mialem na mysli

"Koncerny farmaceutyczne to mafia powiązana ze środowiskiem medycznym - mówi jeden z nich. - Ręka rękę myje: souveniry, "służbowe" wyjazdy. Zagryźliby nas w środowisku, gdybyśmy napluli na takiego potentata. "
Doradca w dziale Alternatywna Droga.

Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 943 Napisanych postów 19270 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158530
Sonbaty jak pamietam pisal kiedys ze kolarze to u niego biora i mowia ze sie sprawdza....
Ale nie oczekuj tego co pisza w reklamach...

ps.chyba to nie do tego dziali a bardziej do supli powinno pojsc...:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
To podobno działa, tylko trzeba nabrać doświadczenia w stosowaniu. OLIMP nie produkuje tego typu preparatów, bo są one adresowane do bardzo wąskiej grupy odbiorców.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Niestety, osobiście nie miałem styczności z osobami stosującymi ten preparat, wiec trudno mi przekazać opinię. Myśle, że warto spróbować. W zakresie przedłużenia zdolności wysiłkowych w czasie długich wysiłków proponuje także przetestować sprawdzoną kombinację węglowdanów, oleju MCT i wody.

Najczęściej stosuje sie roztwór: 1000ml wody, 40g MCT oraz 100g węglowdanów. Około 300-400ml tego napoju nalezy wypić przed wysiłkiem a następnie w czasie trwania pracy mieśniowej podawać 200ml tego napoju co 20 min.

Aby podejść jeszcze bardziej profesjonalnie należało by przygotować kilka roztworów, i tak:

Krótko przed wysiłkiem - roztwór 6% węglowdanów i 5% MCT - w pierwszej fazie wysiłku pobierane są kwasy tłuszczowe co pozwala zaoszczędzic węglowodany

Następnie w czasie trwania wysiłku co 30 min zmianiamy steżenie napoju, podnosząc o 1% węglowdany i obniżając o 1% MCT, dochodząc w ostatecznosci do steżenia 10% węglowodanów i 1% MCT. Pozwala to utrzymać wysoki poziom cukrów w krwobiegu.
W jednym z wywiadów Korzeniowski wypowiadał się ile to musi przygotować bidonów o zmiennym steżeniu na czas trwania wysiłku. Ale oczywiscie nie musi to byc aż tak profesjonalnie

Zapraszam takze na strone http://www.interkol.osw.pl/dietetyka.htm

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Jako uzupelnienie ciekawej rozpiski Darka dodam ze Olej MCT sprzedaje firma Universal, niedlugo ponownie dostepny w Polsce w **********...

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Za kilka dni będzie już MCT OLIMPa!!!...

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 943 Napisanych postów 19270 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158530
cos jeszcze olimp ma wydac na danich orpcz tego oleju mct bo ciagle cos wychodzi ale dobrze by bylo zeby olimp podal to wczesnie moze jakies r-ala,stacki kreatynowe:) itd.

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no w sumie to ALA mogloby przyjsc na polski rynek
Ale po co te stacki



Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 943 Napisanych postów 19270 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158530
"Ale po co te stacki "

poniewaz sam sie przekonalem o ich dzialaniu i uwazam ze sa warte uwagi ale zeby na kazdy cykl specjlanie je sprowadzac z usa to troche nie ma sensu i nie zawsze jest kasa....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no wiesz ale jest roznica pomiedzy np v12 a stackami 2giej generacji a szczerze watpie w to aby jakakowiek firma w najblizszych czasie wprowadzila stacki 3generacyjne ...

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
dziękuje Panie Darku za odpowiedż mam pytanie dodatkowe pisze Pan o MTC i pisze Pan ze 40 gram MTC można dokładniej czy chodzi o 40 gram odżywki posiadającej MTC czy inaczej. Zgóry dziekuje za wyjaśnienie.

Tomasz "Tompoz

Tomasz "Tompoz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SWG 4000 i porcjowanie :)

Następny temat

NOWOŚĆ OLIMP TRIBUSTERON 90

Wiecej