SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega wypasy

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
1. 6300 - jest złota, tyle o niej wiem. Mam do niej pudełko, srebrną obudowę, pokrowiec Krusell i coś tam jeszcze. Menu jest polskie i widać,że z brandem Orange więc zapewne ma na tę sieć smoka. Mogę się zająć jego zdjęciem.
2. W595 - bez locka, pl menu, stan idealny, brakuje jednego metalowego elementu. Mam do niego kartę pamięcii ładowarkę. Nic więcej o niej nie wiem.
3. K800i, bez locka, pl menu. Jest pudło, ładowarka, chyba karta pamięci i coś tam jeszcze. Nic o niej nie wiem.

Każdyj z ww. telefonów dział na pierwszy rzut oka, nic więcej o nich nie mogę powiedzieć bo po prostu ich nie używałem. Jeśli będzie chętny to sprawdzę dokładniej. SE w595 używał mój brat i mówił,że wszystko z nią jest dobrze.

Zdjęcia dla mocno zainteresowanych.

Każdy z tych telefonów wyceniam na powiedzmy 150zł.

[email protected] - pisać tylko tutaj

Allegro możliwe

Tylko dzisiaj, każdy telefon taniej o 25zł!!!!

Zmieniony przez - xXx 222 w dniu 2011-07-20 12:19:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Telewizor hd ready / full hd pod xbox'a

Następny temat

Kupie ciuchy nike adidas puma umbro everlast lonsdale

WHEY premium