SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega cykl, Mega relacja czyli DODA ujawnia cykl nergala!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18414

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
ja to samych efektow cyklu to nie jestem ciekawy
CIEKAWY za to jestem spadkow w przeciagu 6 miechow od konca tego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jepac spadki ... wazne sa wspomnienia, zdjecia, filmy jak sie bylo wielkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
kuba a ty redukuj powoli bo sie w koszule flanelowa w kratke nie zmiescisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261477
SebaWlkp nie nie pomyslalem tak Wrecz przeciwnie mysle ze jesli mialbym komus zapewnic przyszlosc to musze byc zdrowy oraz w pelni sil ale ten cykl bedzie kropla w morzu jakim jest moje zdrowie przy okazji; prawdemowiac wszystkie moje wpisy w tym dziale i w tamtym czasie pomimo swojej prawdziwosci byly pewnego rodzaju gra ktora z Wami prowadzilem Poprostu wiedzialem jak zareagujecie ale mimo wszystko chcialem to zobaczyc Troche dotknela mnie cala sytuacja ale przeciez mnie znacie i wiecie ze nigdy nie jestem smiertelnie powazny A ze schudlem 30kg? a co w tym dziwnego? Poprostu znudzilo mi sie to wszystko, potrzebowalem odmiany! Chcialem pobiegac i poczuc ta lekkosc przy okazji redukujac bf - zle?

Naly ale spadkow po tym cyklu nad ktorym teraz mysle? Nie bedzie zadnych

ps ten cykl to nie jest moj nagły wysmysl powstaly pod wplywem emocji, Planowalem go zanim jeszcze poznalem tamta laske! Juz z 5 lat temu wiedzialem ze kiedys bede chcial zrobic wieksza bombe... obchodząc pare tygodni temu 25 urodziny(notabene nawet mi zyczen nie zlozyliscie ! ) doszedlem do wniosku ze juz czas i nie ma na co czekac bo 30 sie zbliza






A tak wogole to sa 3 mozliwe kierunki w ktorych moglaby pojsc relacja:

1: Siła, uzyskanie gigantycznego progresu w wyciskaniu na ławce, start w zawodach
2: sucha masa z utrzymaniem niskiego bf(bardzo niskiego)
3: sucha masa lub siła przy cyklu na minimalnych dawkach czyli jak najlepsze wykorzystanie jak najmniejszych dawek SAA i wtedy tez zwienczeniem cyklu bylby start w zawodach(WL) ale wowczas nie byloby walki o podium i nie gwarantuje dobrego wyniku



Pierwsze dwie opcje tylko dla widzow i czytelnikow o mocnych nerwach



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-06-27 15:17:38

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19093
No tak 30 sie zbliza i jak bys jeszcze myslal jak 30 letni facet,to bylo by fajnie
Umiesz liczyc licz na siebie.Nie licz na to ,ze jak Ci funduszy zabraknie,albo wyladujesz w szpitalu,ze ktos Cie poratuje.Tacy sa ludzie zapomna
Mam kol trenuje strong man i widze co sie z nim dzieje
Szczegolnie na off-ie (500 mg tescia ew i 30 mg mety)
Nie wyobraza sobie zycia bez koksu,a kiedys trzeba bedzie przestac
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261477
Jak zwykle przesadzacie-) nie mialbym problemow z tym zeby przestac stosowac wspomaganie; chocby teraz go niestosuje(jedyna trudnosc zaistnialaby gdybym mial przestac cwiczyc) Chyba wystarczajaco udowodnilem to chudnac 30kg? Tutaj chodzi o zabawe a cykl tez nie bedzie jakies mega mocny - takie same cykle robia NON STOP Wasi idole z TCHP tylko sie z tym nie afiszują


sciontc generalnie jestem przeciwnikiem dopingu(rzekblym sceptycznym entuzjastą) aczkolwiek pisanie o szpitalu to jest jakas abstrakcja Jest to zupelnie niemozliwe chyba ze zlamie noge albo zerwe jakis miesien

I przypominam o wyzej wspomnianych 3 opcjach i jednoczesnie prosze o wypowiedzi NA TEN TEMAT

dla malkontentów jest tam specjalna opcja nr3 ktora jest zdrowsza niz ich codzienna dieta



a 30 sie nie zbliza tylko "jest na horyzoncie" 5 lat to jeszcze kawał cykl..tzn czasu



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-06-27 15:33:03

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
niechodzi o dawki cykl i srodki. Cialo duzo zniesie . I nie sadze zeby nie wiadomo jak to odbilo sie na zdrowiu.W uk goscie na silowni niektorzy zra tyle ze az niewiadomo czy wogole jest sens pisac. Chodzi raczej o wplyw takich dawek i srodkow na twoja psyche nieznam Cie niewiem kim jestes poprostu z tego co pisze wnioskuje ze nie wszystko tam styka. Tak jakbys niewidzial czego chcesz raz tego raz tego. Dostales kopa , A teraz chcesz pokazac wszystkim . Czaje spoko. Dorzuc sobie jakis prozac albo valium lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19093
Zobaczymy co na to reszta forumowiczow.
Jak sie im spodoba tez wysle pare $
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261477
Center a czytales co napisalem do Ciebie na poprzedniej stronie? bo brniesz dalej ze swoim jak kon z kantarami na oczach a wszystko zostalo dokladnie sprostowane. Mi bardzo daleko do przyslowiowej horągiewki na wietrze i dokladnie wiem czego chce i jak wspomnialem wczesniej nic sie nie zmienilo- dociera? nie bralem nie biore i nie bede bral zadnych prozacow a Tobie Center proponuje cos na czytanie ze zrozumieniem bo jak Cie lubie to jednak irytujesz mnie wpisami ktore wskazuja albo na ignorancje tudziez zlosliwosc lub poprostu nie zapoznanie sie z tym co napisalem(czyli rowniez ignorancja)

no offence

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
spoko , ty wiesz najlepiej przeciez jak to jest z toba.
Prowadziles gierke z forumowiczami ? ale po co ? niemasz lepszych zajec? No offence bro , w kazdym razie rob cokolwiek sprawia ze jestes szczesliwy to jest najwazniejsze. ******* co inni powiedza jezeli to wlasnie sprawi ze bedziesz szczesliwy rob to .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Istneje taki steryd?

Następny temat

Plan na cykle

WHEY premium