SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega cykl, Mega relacja czyli DODA ujawnia cykl nergala!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18422

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516


tu masz 42, bf z 12 jak nie wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
zreszta *******e glupoty, sry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
zgadzam się z blingiem, nie wygląda to nawet na 40 no chyba ze masz jakieś mega długie łapy , no i takie żyłki to ja mam na dużo wyższym bf-ie.

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam lekko ponad 40 i 11-13% i mam wieksze zyly niz Ty na poziomie bf nizej niz10%

https://www.sfd.pl/BICEPSY_SFD_VOL_II-t531720-s94.html

cos mnie tu smierdzi kolego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261563
Już wyjasniam


Jakbyscie czytali dokladnie to byscie wiedzieli ze tutaj bylo cale 6kg wiecej(76kg) i nie byl to jeszcze dobry bf za to jest to 44,5cm






tą fote nizej dalem natomiast zeby pokazac ze zdjecie z TCHP wykonane komorka nie ujęło detali ktore tam były ale nie wyszly na focie









Od czasu tych zdjec stracilem 6kg fatu i wody no więc w takim razie powiedzcie ile to jest 1 max 2mm(milimetry) fałda gdziekolwiek by złapac na bf sklada sie cale cialo a fota reki w przyblizeniu jest z okresu niewiele po tamtych zdjeciach w TCHP(dałem zeby pokazac ze kamera na zdjeciach nie chwyciła detali) -blinG- masz bardzo dobrze porobione ramie ale widac ze nie trzyma wody a u mnie fota jest jeszcze przed odwodnieniem i PRZED letro

Mam foty na ktorych mam ok 8% wszedzie i minimalna ilosc wody ale nie dam bo ze wzgledu na brak uzycia saa nie uzyskalem wtedy odpowiedniej gęstosci i pomimo niskiego bf wyszo bardzo "smukło". Za smuklo


ale oczywiscie SFD musi zaraz znalezc dziure w calym



Znawcy ***** sie znalezli człowiek chce dobrze a oni mi kortyzol podnosza

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-06-28 20:53:51

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
otoz to!

koniec off topa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261563
Chcialem jeszcze dodac ze ja nie przyszedlem tutaj zeby zgrywac kozaka i sie wymądrzac tylko pokazac jak robie forme od zera bo aktualnie wlasnie takim zerem jestem(ale mimo wszystko mam jakies zyłki)

chyba przestane od dzisiaj calkiem jesc zeby schudnac jeszcze bardziej i wtedy moze w koncu zrozumiecie jaki jest cel relacji

prosze wszystkich o przemyslenie tego zanim znowu ktos bedzie chcial na mnie najezdzac bo naprawde jest to mało przyjemne

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
Przegibon no nie gadaj, że od zera bo tak naprawdę to jak jest tak jak mówisz i masz te 8% bf to jest to bardzo dobra forma wyjściowa

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
gibonku najezdzaja na ciebie bo zal im dupki sciska na mysl o tym ze mozesz miec zasponsorowany cykl przez uzytkowinkow a ze sami by pewnie chcieli wiec cie atakuja bo przeciez z takim samym pomysłem juz nie wyskocza na forum ,takie psy ogrodnika rozumiesz chyba ich zawisc

ogolnie jestem za i dorzucam cegiełke od siebie na pompki i igły,Czołem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hunter - nikomu nic zalu dupy nie sciska, sam zaoferowalem sie jako pierwszy zaoferowania pare zloty, ale jesli iwestujesz to musisz tez wiedziec w co i bez sciem, kota w worku sie nie kupuje co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Istneje taki steryd?

Następny temat

Plan na cykle

WHEY premium