SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega cykl, Mega relacja czyli DODA ujawnia cykl nergala!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18417

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261553
Poznaje pewne podswiadome szlaki myslowe

jak bede mial chwile(teraz ide jesc) to napisze cykle dla poszczegolnych kierunków to moze uspokoje poniektorych gdy zobacza ze dawki mniejsze niz w ich aktualnych kuracjach...moze za duzo sobie wyobrazliscie?

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Poprostu znudzilo mi sie to wszystko, potrzebowalem odmiany!" - zeby Ci sie nie znudzilo po osiagniecu na koncie potrzebnej gotowki, zeby odmiana nie wygladala na znikniecie na Hawaje na miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19093
Mega cykl.Mega relacja. Jak mozna to inaczej rozumiec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
siema to ja 133mhz chce zrobic relacje z fotami i filmami ale zrzuccie mi sie na cykl bo ja ze swojej kieszeni nie mam.

prostymi slowami tak to rozumiem ^ aha i odrazu jakby co to mi tez sie zrzuccie dlatego napisalem wyzej 133mhz

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19093
Na cykl i odrazu na aparat fot hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
133mhz - zloze Ci sie, ale powiedz czy przyjmujesz miedź i puszki po piwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
a co nazbierales nadmiar?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261553
Kult ta kwestie juz przeciez wyjasnilem Devinowi

"Devin nie masz sie co obawiac przeciez nie jestem na forum od 5dni. Sporo osob mnie zna wiec niczego nie wykrece Powiem tez gdzie trenuje i bedzie mozna przyjsc i przybic piatke wypijajac przysłowiowego gainera"


sciontc mozna to rozumiec roznarako A generalnie chodzi o to ze beda spektakularne efekty i zaangazowanie




3 mozliwe kierunki w ktorych moglaby pojsc relacja:

opcja 1: Siła, cel: uzyskanie gigantycznego progresu w wyciskaniu na ławce, start w zawodach

W tym wypadku cykl wygladalby tak:


1-6 test enan 250 e5d
7-12 test enan 500 e4d
13-18 test enan 750 e3d
19-22 test enan 500 e3d
15-22 tren acetat 50ed (ewentualnie inny estr i troche inna dawka)
1-12 wino plyn 50mg ed
1-12 decanian nandrolonu 200/tydz (prawdziwy)
23-26 oxymetholon 50-150mg ed
23-30 test enan 500-750/week

zejscie propem, hCG prawdopodobnie w malej dawce przez caly cykl(2x tygodniowo)


OPCJA 2: CEL: sucha masa z utrzymaniem niskiego bf(bardzo niskiego)

Srodki: testosteron(p, e, c), stanazolol, trenbolon

Dawki: nie wiecej niz 750mg testosteronu/week, stanz w formie iniekcyjnej 50mg ed, trenbolon - dawkowanie standardowe. W czasie cyklu lecialyby inhibitory aromatazy tj letrozole oraz aromasin(zamiennie)

OPCJA 3: cel: sucha masa lub siła przy cyklu na minimalnych dawkach czyli jak najlepsze wykorzystanie jak najmniejszych dawek SAA i wtedy tez zwienczeniem cyklu bylby start w zawodach(WL) ale wowczas nie byloby walki o podium i nie gwarantuje dobrego wyniku


Cykl bez uzycia testosteronu lub przy bardzo malym jego dawkowaniu(max 250 co piaty dzien)


Srodki: oxandrolon, stanazolol

Dawki: MINIMALNE SKUTECZNE


w kazdej opcji regularne badania






133mhz niestety nie zrzucimy sie bo masz głowe zamazana w avatarze i nie ironizujcie prosze, zamiast tego zasugerujcie dawki dla kazdej opcji(zarowno sugestie podwyzszenia jak i obciecia, byle nie w opcji nr 3 bo mnie sztanga zabije a tego niechcemy )






Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-06-27 16:30:37

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
mega mocny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261553
...bedzie efekt

cykl moze byc nawet 3x mocniejszy niz ten co napsialem ale kto za to zaplaci?

a tak pozatym siema bling jak juz tu jestes to w takim razie napisz jak powinien wygladac mocny cykl kazdy niech napisze tylko nie wklejac cyklu munzera

ale tak naprawde to cykl nie ma byc absurdalnei mocny a idea calego zamieszania maja byc mega efekty, zaangazowanie, filmiki(wiecej filmikow niz wypisek w temacie) i zaprezentowanie realnej osoby

a teraz ide na silke

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-06-27 16:47:47

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Istneje taki steryd?

Następny temat

Plan na cykle

WHEY premium