SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega Masa by Pawlak

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113142
Skakanka jak najbardziej jeśli Ci pasuje. Jak po treningu nie dasz rady to możesz i rano. Ale michy nawet nie ma co poprawiać jest tak ujowa :D Bułka kajzerka, cukier, kakao słodzone wyebać. Schabowy? Panierka, tłuszcz ujowy, też wyebać. Nabiał ogranicz. Jak szynka dobra jakościowo to spoko. Mało białka, daj ze 150g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Szynka dobra bo ze swojego świniaka, 100% naturalnego mięcha to co mam w szkole jeść? jak kanapki jadam takie, schabowy i ziemniaki jest orientacyjny bo to matka robi obiad czasami jest piers i ryż na to nie mam wpływu. To co jeszcze zamienić wyebać, cukru nie dam rady bo nie wypiję gorzkiej herbaty chyba że zamiast cukru dam miód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113142
Miód też ujowy na redukcji, węgle proste. Skoro ze swojego świniaka, samo robiona to git. Zamień te kajzerki na ciemne pieczywo (z mąki razowej, a nie barwione karmelem). Jeśli problemem jest dla Ciebie gorzka herbata to przyszłości Ci nie wróżę :). Zawsze możesz kupić cole light jak lubisz. Poczytaj, rozpisz sensownie jak Ci zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Coli już kilka lat nie piłem dla mnie wielkim wyczynem było wyeliminowanie słodyczy wcześniej Pieczywo da się zamienić, to ja na tej redukcji wcale węgli mam nie jeść, usnę nad książkami wtedy całkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113142
Ujowych węgli, ryż parabaoliczny, brązowy, kasze, makarony razowe, pieczywo razowe, płatki owsiane i owszem. Zresztą piszesz, że ćwiczysz 2-3 lata podliczając to widać po fotkach Twoje podejście. Twój wybór :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Jak ćwiczyłem w domu to miałem lepszą sylwetkę to czym mam tą herbate słodzić Powoli małymi kroczkami bo się zniechęcę przez dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
dieta to niestety u ciebie będzie podstawa, duże predyspozycje masz do zalewania się.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Oj tam oj tam, dieta dietą, zacząłem mniej jeść, zamieniłem pieczywo tak jak radziliście, dodałem trochę aerobów i już brzuch wizualnie się zmniejszył, czuć nawet po spodniach że są luźniejsze Poza tym ćwiczyłem tyle czasu ale z długimi przerwami, zaczynałem mając w bicepsie 27 cm a teraz mam trochę więcej. Nie przykładałem większej wagi do treningu a tym bardziej do diety, teraz trochę bardziej na poważnie to biorę.

Trening z środy i piątku, miałem bana więc nie mogłem wstawić






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
A więc tak, dostępu do siłowni nie mam do końca następnego tygodnia co nie znaczy że nie ćwiczę. Codziennie robię 50 minut skoków na skakance do tego dipsy, podciąganie, pompki i dipsy na trica. Dieta na ujemnym bilansie kalorycznym, w pasie aktualnie 86cm, do końca następnego tygodnia tyram skakankę i ruszam z masą, brzuszek już znikł i to zauważalnie.

edit:
od następnego poniedziałku wracają normalne wypiski, codziennie rano 40 min na skakance a wieczorem godzinka biegania i do tego dipsy, podciąganie, pompki i wyskoki

Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2014-02-26 17:25:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
A więc tak jak widać zmiana planu, to będzie plan A a plan B będzie jutro i na zmianę, od wczoraj lecę na Crea Mass, nadal dieta na ujemnym bilansie, brzuszek już widocznie zmalał, codziennie po godzinie skakanki a jak mam ochotę to też koło 40 minut biegania. Lecę z redukcją jeszcze do końca następnego tygodnia i zaczynam ostrożne masowanie.

Trening z wczoraj!




Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2014-03-04 21:39:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny - masa i kickboxing

Następny temat

Debiuty 2015

Wiecej