SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega żółty pot po trenie Ace

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 73 Wiek 1 rok Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9772
Witam, Mam pytanie bije trena ace pewnej firmy, wiadomo w nocy występują poty, tylko że cała pościel jest koloru żółtego, nawet pachy po nocy mam zółte.
Nie mam zbyt dużego doświadczenia z trenem, do tego brak apetytu, wzdęcia,(to akurat norma)i tryb zombie w dzień(dziwne)w tle leci prop i master.
Pytanie związane z tym potem (kolor)czy to norma,czy zle ugotowany tren,albo jakiś ściek pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1590 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 21988
Standard przy trenie

Trenuj mózg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 73 Wiek 1 rok Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9772
Mówisz że standard ten żółty kolor, bo moja się już wk...ia że codziennie pościel zmienia, a powiedz mi co z tym samopoczuciem, mi się nawet na trening nie chce iść, a co poniektórzy lataja po 2-razy dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23670 Napisanych postów 255732 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1320551
wrzuć ankietę działu
robiłeś badania hormonalne czy prolka nie jest wybita?

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej?

MenS