SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mdrol czy fake?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 16 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1096
metke brałem z 4 tyg temu wiec teraz chciałem cykl na m drolu zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1129 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14506
ja uwazam ze lepiej inwestowac w saa.Kiedyś spróbowałem jedynie h-drola i podziękowałem bo tak mi poryło bebechy że szkoda gadac

Bóg dał nam życie, ale rządzi światem diabeł.W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 16 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1096
Ja jak brałem 3 kapsy m drola to nerka nieźle mnie nawalała ale kiedys to był m drol .1 kaps to tak robił człowieka ze masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
bebechy to kwestia indywidualna mnei tam nigdy nic nei bylo po oralach nawet bez osłoenk ale jednemu to moze metaxa sama zaszkodzic a drugiemiu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 619 Napisanych postów 19374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177026
To że go "potarmosiło" nie oznacza, że w środku był methasteron...bardzo często dosypywany był największy syf jakim jest methyltest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3016 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40954
Inwestujecie w fejki. Taniej było by metę kupić.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
napisalem meila do mojego sprzedawcy w sprawie m drola to mi odpisal tak ..."W 100% to oryginał, proszę zobaczyć po komentarzach. Działa tak jak ma działać. Towar pochodzi z pewnego źródła, z hurtowni w UK" wiec sam juz mam teraz wode zmuzgu na dniach sie wsyztko okarze;P:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 619 Napisanych postów 19374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177026
Trudno żeby odpisał Ci coś innego...ale to Twoje zdrowie i Twoja kasa...smacznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie ważne co tam było wazne ze klepało zaje*****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3016 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40954
Poklepie ale po kieszeni.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy jaki cykl teraz

Wheya