SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mdłości i uczucie pełności po kazdym posilku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
Witam Was....

od około 1/2 roku męcze się z takim zjawiskiem - że po KAŻDYM posilku (niezaleznie czy małym czy duzym objetosciowiowo, niezaleznie czy zdrowym czy nie zdrowym) mam MEGA UCZUCIE pełności w żołądku, takiego wręcz przejedzenia, nawet po małej porcji i uczucie lekkich mdłosci/zgagi...i tak po kazdym posilku.

Diete mam dobrą - chude mięsa, pełnoziarniste produkty, warzywa (duzo), owoce, probowałem rowniez stosować blonnik i enzymy trawienne..nic to nie dało.

Zrobilem szereg badan : gastroskopia, kolonoskopia, krew, kał (bakterie,pasozyty,lamblie,candida) , mocz, , celiaklia itp itd - wszystko wyszło dobrze bez najmniejszych odstępstw...

Lekarze nie wiedza co mi jest...

Zrobilem rowniez wodorowy test oddechowy na niteolerancje laktozy - wyszło że nie mam...mimo tego probowalem odstawic nabiał i też bez zmian...

Od tych 5 miesiecy nie trenuje bo tak jak mowie po kazdym posilku mam brzuch jak kobieta w ciazy i uczucie lekkich mdłosci nudnosci lub zgagi...:(
2

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Trudny przypadek. Nie ma nic niepokojącego w wynikach badań więc nie ma się czego teoretycznie przyczepić.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
No niby tak...wyniki są nawet rewelacyjne - lekarze mowia , że dawno nie widzieli tak dobrych wyników krwi...cisnienie 120/80 , reszta badan super - ZERO JAKICHKOLWIEK ODSTEPSTW .

niepokojace dla mnie natomiast jest to , ze tak jak mowie - od 5 miesiecy przez to nie moge cwiczyc...poniewaz bardzo mało jem (bo mega szybko sie nasycam, wywala mi brzuch jak u kobiety w ciazy po kazdym posilku i mdli mnie) a przez to że malo cwicze nie mam sily trenowac i przysłowiowow 'ledwo nogi ciagam...'

Czuje sie jak 80cio letni starzec juz od pol roku...

Dodam jeszcze, że kiedys miałem super samopoczucie...jadlem duzo , trenowalem duzo - wszystko bylo swietnie...a teraz zjesc dla mnie na sniadanie 50gr platkow owsainych powiedzmy i serek wiejski to juz MEGA WYCZYN i potem chodze pol dnia najedzony...kiedys moglem zjesc 400gr ryzu dziennie i 600g kurczaka...a teraz jak zjem jedną torebkę ryzu dziennie i 20dkg kury to juz max...ciezko mi przekroczyc 2000kcal na dobę...gdzie moje zapotrzebowanie jest 3.500 ... masakra...serio zero sily, ciagle chodze senny mimo że spie 7-8h na dobę (nie mam zadnych problemow z zasypianiem itp) ... wszystko na pozór dobrze...eh

Zmieniony przez - Essence w dniu 2013-09-23 07:20:12
3

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Rzeczywiście ciężko coś powiedzieć/doradzić, jeśli badania wyszły w porządku...

Zmieniony przez - zuza74 w dniu 2013-09-23 08:54:14

W pełni profesjonalny sklep survivalowy - http://www.military-zone.sklep.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
odświeżam...może ktoś coś akurat doradzi...:(
3

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 958
"Najbardziej charakterystycznymi objawami dyspepsji są uczucie sytości i pełności pojawiające się tuż po posiłku oraz zgaga."
http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,101580,14332693,Dyspepsja.html 

Ale kurde jak badania wyszły okey.. Sprawdź link.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - jetfire w dniu 2013-09-24 22:18:28

Zmieniony przez - jetfire w dniu 2013-09-24 22:19:45
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skolioza, ból prostownika w odcinku piersiowym

Następny temat

boli mnie stopa po grze w kosza

WHEY premium