SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mazi road to Men's Physique 2019

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42428
Siemanko!

Dziś wyjątkowy dobry dzień!
Okazało się ,że mam przymusowe 2 dni wolnego wiec znalazł sie w końcu czas na "odpoczynek" bo jak na okres przed zawodami mam go ostatnio bardzo mało.

Rano poleciałem szybko zrobić trening dołu w zakresie 10-15 powtórzeń z racji, że miałem wolne od pracy to poleciałem jeszcze swoim starym schematem i zacząłem od :

przysiad high bar 125 kg (10,10,10)
rumunski martwy ciag hantlami 24 kg (12,12.12.12)
wypychanie jednonóż na maszynie 60kg na noge (15.15.15.15)
przysiad bułgarski +16kg (12.12.12.12)
uginanie na dwójki + wyprosty na czwórki (15,15,15,15,)
lydy i brzuch po 4 serie około 20 powtórzeń :)
zadowolony jestem z formy bo z kazdym dniem się poprawia już nie moge się doczekać finału !

co do szamki :

1.jajecznica z 2 jajek + 90g białek jaj + 15 gr suszonej wołowiny + bio bułka graham posmarowana kremem proteinowym i serkiem twarogowym 0.1%
2. Papka z 35g kleiku ryzowego + 65g płatków owsianych + 40g białka evolite + 60g jabłka
3. mix kaszy jęczmiennej i gryczanej + 250g kury + warzywa
4. nalesniki z 50g mąki kukurydzianej +50g białek jaj + 150g kury z kurczaka + posmarowane kremem proteinowym twarogowym 0.1% i warzywa
5. sałatka z 130g kury i rukoli itd ;)
co do suplementacji !:

NAC 5 TAB
OMEGA 3 5 TAB
ASHAWGANDHA 5 TAB ( zamierzam te 2 dni sie wyspać więc zwiekszyłem dawke)
GABA 2 TAB
VitaPak 4 K**
Magnez 4 tab
Berberyna 1400mg
ocet + woda + sok cytrynowy

jutro wpada na czczo 60 minut cardio i cały dzień leniuchowania
dobrego wieczoru!
i do jutra !

2

rav
insta : Mazi_gosciu/ panimakro_iffym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 912 Napisanych postów 1752 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67134
Ta fotka w koszulce mens physique ;) tak jak piszesz coraz lepsza forma !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42428
siema Dziki!

Dzisiejszy dzień tylko cardio 60 minut na czczo - w końcu udało się coś pospać i zregenerować więc zacząłem dosyć późno z posiłkami; fota gir wrzucona jest po pierwszym posiłku ( dziś pozwolilem sobie na większa dawkę wegli w tym posiłku z racji ze był dopiero o godzinie 13) - dłużej pospałem tak to zazwyczaj jest o 7/8

1. jajecznica na rukoli z dodatkiem suszonej wołowiny (2 jajka - 100g białek jaj - 15 g suszonej wołowiny - 30g rukoli + dodatkowe warzywa) + bio bułka graham z kremem proteinowym
2. 65g płatków owsianych i 35g kleiku ryżowego - 40g białka evolite - 80g jabłka - płatki proteinowe low carb
3. 100g mixu kaszy gryczanej i jęczmiennej zapiekane z brokułem + 240g piersi z kurczaka - 30g suszonej wołowiny + warzywa
4. 25g białka evolite - 35g kaszki manny + 100g jogurtu skyr + 20g shake proteinowego low carb :)

co do suplementacji :
magnez 5 tab
omega 5 tab
nac 5 tab
ashawgandha 3 tab
gaba 2 tab
bcaa+glutamina 15g
vitapak 4 tab
berberyna 1400mg

jutro już dzień treningowy + cardio - ostatnie 2 tygodnie do zawodów czas start ! motywacje i podekscytowanie poza skalą :)
miłego wieczoru !

2

rav

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 912 Napisanych postów 1752 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67134
Ej podoba mi sie to w czym trzymasz manne to jest głęboki Talerz czy miska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
domino1664
Ej podoba mi sie to w czym trzymasz manne to jest głęboki Talerz czy miska?

hahaha miska; mam kilka sztuk moge ci wziac na sopot :D

rav

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Do sopotu mam daleko a jeszcze nie czas dla mnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
siemano!

kolejny dzień z wpisem do dziennika tym razem dniem treningowym góry!

węgli mało ale forma jest w miare zadowalająca - mam nadzieje ,że jak podbije je w bps'ie to efekt będzie piorunujący :)

trening góry wyglądał tak ;

wyciskanie sztangi na ławce poziomej
110kg (8,8,8,8)
chin up 15kg (8,8,8) w serii łączonej z wiosłowaniem nachwytem 40 kg (12.12.12.)
ohp 62.5 (8,8,8)
hammer na plecy ściąganie z góry 80kg (12.12.12.12)
wyciskanie hantli na skosie dodatnim 30kg (12.12.12.12.)
narciarz linkami 50kg (10.10.10.10)
spiętki na klatkę 4*15
wznosy bokiem 4+15
bic tric w serii łączonej
uginanie na bramie jednorącz + prostowanie
i uginanie siedząc z supinacją + wyciskanie francuskie [ po 2 serie po 12 ruchów]
na koniec wpadło 60 minut marszu na bieżni !

co do szamki!
z racji, że trening wpadł rano pozwoliłem sobie na większą ilość węgli kosztem tłuszczy i tak o to wleciało
*1 omlet z 100g białek jaj + 30 g evolite + 20g jogurtu naturalnego 0%+ krem proteinowy
3 kromki chleba tostowego graham z 60g szynki z piersi kurczaka i 20g sera proteinowego 0,1%
*2 po treningu wpadło
45 g kaszy manny 40g evolite 65g płatków owsianych 30g makaronu świderki kakaowy + 50g jabłka
*3 100g mixu makaronu z kaszą jeczmienną i groszkiem + 220g piersi z kurczaka zrobionej w pulpety z papryką chilli + brokuł + warzywa
*4 omlet z 90g białek jaj + 30g suszonej wołowiny + 50g szynki z piersi + wafle ryżowe i placuszki z 90g białek jaj 25g jogurtu proteinowego low carb i 20g odzywki białkowej

niestety ale skończył mi sie zapas mięsa. w niemczech jutro sklepy zamknięte ,a do Polski wracam w przyszłą sobotę prawdopodobnie ze względu na ceny tutaj przebimbam ten tydzień na suszonej wołowinie/odzywce białkowej/jajkach [ czystego twarogu/serka wiejskiego praktycznie nie jem bo zle mi zoladek reaguje na to - co dziwne na takie serki proteinowe nie mam problemu ]

suplementacja
NAC 5 TAB
OMEGA 3 5 TAB
MAGNEZ 5 TAB
GABA 3 TAB
ASHAWANDHA 5 TAB
BERBERYNA 1400MG
VITAPAK 4 TAB
bcaa+ glutamina 15g

przed treningiem spróbowwałem virus PUMP
i teraz pytanko odnośnie startu w zawodach ; czy przed wyjściem na scene stosujecie jakieś stacki pompujące czy lepiej nie kombinować ?

pozdro i do jutra!

1

rav

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Siemano dziki!

Niedziela przebiegła pod znakiem treningu dołu (siłowego) praktycznie już chyba ostatni taki trening przed zawodami!
Został mi wedle mojego planu jeszcze trening na zakresie 8-12 ale czekam na rozpiskę od nowego Trenera i może się coś zmienić :)

przysiad high bar 130 (3.3.3) + back off 120 (5)
martwy cią klasyczny 140 (3.3.3)
hip trust 130 (8,8,8)
uginanie na dwójki 50kg (15.15.15.15)
wyprosty na czwórki 50 (15.15.15) co serie +5 kg
łydki 3(15,15,15)
brzuch allahy/wznosy nóg

co do diety dzisiaj trening wleciał z rana i szybko go skończyłem (dzień bez cardio) więc rozbiłem sobie na jeden posiłek więcej
SNIADANIE PRZEDTRENINGOWE
Omlet z 100g białek jaj 20g jogurtu skyr 30g odzywki białkowej
3 chleby tostowe graham z warzywami i serem proteinowym 0.1%
1 jajo + 30g białek jaj z warzywami

2 POTRENINGOWY
50g płatków owsianych
50g kaszy manny
40g odżywki białkowej
50g jabłka
20g shake low carb protein
4 pros

3.
150g Udka z kurczaka - wyciąłem skórę i tłuste części ( jestem na etapie <50 tł)
70g makaronu świderku zapiekanego z 100g brokułu
100g papryki/100g pomidora/50g rukoli/10g kukurydzy

4. 30g Płatków owsianych +40g odżywki białkowej + 200ml wrzątku + proszek do pieczenia i 20g skyr'u

5. sałatka z 50g suszonej wołowiny smażonych 60g białek jaj/ 100g papryki/ 100g pomidora / 50g sałaty

SUPLEMENTACJA
5 NAC
5 OMEGA
3 ASHWAGANDHA
1400 BERBERYNA
4 VITAPAK
4 MAGNEZ
3 TAB GABA

uwagi;

zostało mniej niż dwa tygodnie i podjąłem następujący krok ; jak zauważyliście w mojej diecie było dużo warzyw (różnych) i dodatków typu serki proteinowe itp
od jutra wyczyszczam diete do minimum z warzyw zostanie - szpinak-sałata-pomidor-papryka-brokuł / czyste źródła węgli i czyste źródła białka-
zauważyłem że od kiedy jestem w niemczech i częściej dodaje takie rzeczy moja sylwetka się zmienia i jednego dnia jestem pod jarany a drugiego zamglony. zostało mało czasu a nie chce sp******ić kilku miesięcy pracy :) faktem pewnie mojego dzisiejszego zamglenia jest też pewnie fakt taki, że jest to 4 dzień wolny od pracy (fizyczna na budowie ) gdzie muszę się namachać więc i aktywność większa - pewnie od jutra wszystko wróci do normy;

- jutro tylko cardio - miłego dnia i do jutra!

rav

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
siemano dziki na starcie tygodnia!
plan na najbliższe dwa tygodnie od trenera wjechał więc nie ma ziewania i od jutra ogień!
na pierwsze co ruszamy z dwudniowym reefedem - węgle podnosze o 150% - białko obniżam o 25% ale o tym jutro

dzisiaj dzien nietreningowy - 10h w pracy dał w popalić ale robić swoje trzeba :)
szybko przedstawiam wam michę z dzisiaj i suple i uciekam spać:
1 *1 całe jajko 60g białek jaj - 50g suszonej wołowiny - 100g szpinaku
2. 100g mixu kaszy jeczmiennej i gryczanej + 150 udka z kurczaka bez skóry - warzywa -
3. 65g płatków owsianych - 50g kaszy manny - 40g odzywki bialkowej - 100g jabłka
4. 100g mixu kaszy jeczmiennej/gryczanej - 200g kury - 100g szpinaku - warzywka :)

suplementacja :
nac 5 tab
omega 3 5 tab
ashwagandha 3 tab
gaba 3 tab
vitapak 3 tab
berberyna 1400mg

jutro wpada trening góry hipertrofia i zapowiadany reefed więc zapowiada się zaj**isty dzień :)
pozdro i do jutra !

rav

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 70160 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 927398
Witaj,
nie wiem dlaczego temat musiał mi umknąć od początku, przydałoby się byś zmienił nazwę. Podeślij mi na priv proponowaną nazwę tematu, spójrz na inne w tym dziale i łatwiej będzie Ci podjąć decyzję.
Bardzo dobrze wystartowałeś z dziennikiem, utrzymaj aktywność w dziale, a za jakiś czas masz szansę otrzymać status, który daje super zniżki w naszym sklep.sfd.pl
więcej informacji tutaj http://www.sfd.pl/Ceny_HURTOWE_dla_osób_mających_dziennik_w_dziale-t1135334.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukuje trenera w przygotowaniach do startu w bikini fitness

Whey vit