SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mazi road to Men's Physique 2019

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42317
domino1664
To czekamy jaką to siłownie znalazles ;) Osobiście czekałem na zdjęcie tych naleśników z mięchem...
to ta ostatnia fota niestety w trasie trochę się rozjechały :)

rav
insta : Mazi_gosciu/ panimakro_iffym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42317
Siemka !
Zdaje raport z wczorajszego dnia ;)
Pierwotnie trafiłem na jakaś colloseum gym w Frankfurcie ( mega ładna siłownia pełna hammerów) ale niestety marynat 80€ miesięcznie to za dużo : D
Na moje szczęście kilka km dalej był McFit w którym cena karnetu była 19€/miesiąc. Z racji ze planuje tu dłuższy pobyt umowę od razu podpisałem na rok.

Po całym dniu pracy wszedłem tam o 19:30
Miałem mało czasu ,ponieważ chciałem szybko zrobić jeszcze zakupy a wypadł mi trening góra hipertrofia i Cardio 60m

Zacząłem od wyciskania hantli skos dodatni
36 kg (12,12,12,12)
Wiosłowanie sztanga 70kg (10.10.10.10)
Wyciskanie hantli siedząc 26(15.15.15.15)
Podciąganie nachwytem (12,12.12)
Dipsy + 22kg (15.15.15)
Ściąganie drążka podchwytem 65kg (12.12.12)
Następnie na dobicie Spietki na butterfly 4*12~ z progresja ciężaru
Bic i tric na wyciągu w łączonej serii
I piec seri wznosow
. Po czym zrobiłem 50m Cardio 30 rowerka i 20 schodów
(Pierwszy dzień w pracy dał w kość i dosyć ciężko to i tak mi szło)

Co do miski
1. Rano wpadł omlet z 100g białek jaj 1 jajka i odżywki białkowej
2. Płatki jaglane z białkiem i jogurtem naturalnym z mikrofali
3. Ryż niskowęglowodanowy z mielona piersią i warzywami x2
Na kolacje ze zmęczenia juz tylko powtórzyłem te dwa dania bo jest to piec minut roboty a już serio byłem wykończony :)

Dziś pierwsze posiłki są podobne , może wieczorem coś urozmaice to wrzucę fotki
Co do supli
NAC 4tab
OMEGA 3 - 5 tab
Berberyna 1400mg
Magnez - 4 tab
Ashwagandha evolite 4 tab
Gaba 3 tab
Vitapak K** - 4 tab

Do zawodów w Sopocie zostało mało czasu i myśle ze będzie to fajnym egzaminem dla mnie zaaklimatyzować się w nowym miejscu ,700 km od domu w końcowej fazie redukcji i zwieńczyć to startem w fitness plażowym.

Teraz wracam już do pracy miłego dnia i douslyszenia wieczorem !

rav

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 890 Napisanych postów 1723 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66466
Nie jest drogo 20 euro za miesiąc. A co tam będziesz robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1549 Napisanych postów 5916 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61106
Frankfurt nad Menem? Ja mieszkam w Hanau wiec jak cos mozemy sie zgadac na wdpolny trening czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jasne chętnie !
Pracuje w firmie u teścia przy budowach itd :)

rav

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
hej dziki w kolejny dzień!
dziś praca skończona o 17 więc było wiecej czasu ;)
wpadł trening dołu hipetrofia zaczęty od
przysiadów high bar 125 (8,8,8)
martwy rumnun w serii łączonej z wypychaniem na nogi (rumun 80kg 3*15 i wypychanie 75kg na noge 3*20)
następnie w serii łączonej uginanie na dwójki i wyprosty na czwórki 4x20
łydy i brzuch :) jutro tylko cardio 60 minut po pracy;

co do miski
na śniadanie wpadł omlet z białek jaj; jajka i odzywki
na drugi posiłek niskoww ryż z brokułem,marchewką kalafioem i mielioną piersią z kurczaka
jako trzeci posiłek papka z kaszy manny z białkiem i masłem orzechowym
na kolacje wpadło 350g batatów 200g piersi z fasolą szparagową burakami i różnymi warzywkami

co do suplementacji to
wpadło 15g bcaa + z glutamina
5 tab - NAC
1400 mg - berberyny
3 tab magnezu
4 tab vitalpak
4 tab ashwagandha
5 tab omega 3
2 tab gaba

do jutra!

1

rav

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1480 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56296
Zaj**ista sylwetka i świetna micha, jesteś kolejnym przykładem gościa który je normalnie i robi formę, przed chwilą trafiłem na dziennik gościa i oczywiście: moja dieta: 4 jajka, 50 wpc, 100 kaszy, 400 ryżu, 800 piersi i tak 7 dni w tyg. ch** mnie strzela na takie schematy w dalszym ciagu jak można sie tak katować, a i jeszcze bo trener mówi to i tamto, masakra Zdrówka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Leon_ee
Zaj**ista sylwetka i świetna micha, jesteś kolejnym przykładem gościa który je normalnie i robi formę, przed chwilą trafiłem na dziennik gościa i oczywiście: moja dieta: 4 jajka, 50 wpc, 100 kaszy, 400 ryżu, 800 piersi i tak 7 dni w tyg. ch** mnie strzela na takie schematy w dalszym ciagu jak można sie tak katować, a i jeszcze bo trener mówi to i tamto, masakra Zdrówka..

Dzieki byku lecz co do tej miski to wydaje mi się ze jem bardzo monotonnie a staram się inspirować osobami które śledzę czyli Łukasz Modzelewski, Dawid Czechowicz , Karol Rogaczewski i Christian GuzmAn :) nie kombinuje z jedzeniem raczej sztywno trzymam się tego co działa na mnie najlepiej wiec dużo w tym tego podejścia , które negowałes. Do tej pory żyłem zasada iffym i łatwiej było mi „grzeszyć” i szukać przed samym sobą wymówek do jedzenia bardziej syfu. Teraz mam do tego inne podejście i widzę ze rezygnując z kilku rzeczy (głupich) widza ze moja praca ma sens i daje mi zamierzony efekt :)
1

rav

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1402 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18022
Jakbym miał być szczery to mcfit odradzam. Wiadomo jak nie ma nic innego to trzeba, 80€ też bym nie płacił. Ale mcfit wydaje mi się że porażka przez ludzi którzy tam chodzą. Syf kiła i mogiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1549 Napisanych postów 5916 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61106
Ten w FFM na Hanauer Landstraße jest ok. Chodza w miare normalni ludzie W Hanau to jest korwa rzeznia Ale w FFM jest sporo innych sieciowek i to gowno sie rozeszlo zgadamy sie najwyżej jak wroce z urlopu bo jedziemy za tydzien do Ojczyzny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukuje trenera w przygotowaniach do startu w bikini fitness

Fruzelina