SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mawashi - 40 lat minęło

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Zastanawialem sie nad takim, ale na nim nie bedziesz mial jak robic WL z asekuracja.


ps. Czolgu, pomysl ile bysmy do PRow dodali biorac pod uwage powyzsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
fanss
Zastanawialem sie nad takim, ale na nim nie bedziesz mial jak robic WL z asekuracja.


ps. Czolgu, pomysl ile bysmy do PRow dodali biorac pod uwage powyzsze


W takim ustawieniu do zrobienia spokojnie. Tylko wałki oporowe zdejmujesz, żeby głową w nie nie wjeżdżać.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Nie dla mnie taki sport. Sztanga na hakach nad czubkiem glowy, to za daleka droga dla mnie, nie lubie sie meczyc
Zrobisz jak zechcesz, ale bedziesz zalowal.

EDIT: na wszelki wypadek,
Zwroc uwage, gdzie nogi od lawki u mnie wypadaja i porownaj gdzie wyciag na Twoim zdjeciu jest.






Zmieniony przez - fanss w dniu 2/19/2019 3:50:16 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Eeee tam, na siłę szukasz problemu, a ja rozwiązania

To ja na to myyyyk asekuracja na przód i wyjeżdżam z ławką przed racka (dodatkowe 230 zł i po kłopocie).


1

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Mawashi
Eeee tam, na siłę szukasz problemu, a ja rozwiązania


Mogles tez napisac: wyglada na to, ze masz racje, trzeba bedzie pare zlotych dolozyc, bo w rzeczy samej, dupa z wyciskania bedzie. Milej by bylo, ale niech bedzie i tak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Wyglada na to, ze masz racje, trzeba bedzie pare zlotych dolozyc, bo w rzeczy samej, dupa z wyciskania bedzie

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Nie podlizuj sie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nowy tydzień, nowy ja

1 dzień treningowy

WL - 3x5 - 100 kg
WL wąsko - 2x6 - 85 kg

Wyciskanie na dużym skosie (70st) -*6 (40,45,50,55,60)

Wyciskanie francuskie leżąc na ławce skośnej hantlami 3*8
połączone z uginaniem młotkowym, tym samym ciężarem 3*8

------------------

Ponieważ wpadły suple z IHS od dzisiaj rozpoczynam suplementację:

Przed treningiem (opcjonalnie) - 1 miarka Show Time
W trakcie treningu - 1 porcja IronFlex
Bezpośrednio po treningu - 1 porcja CreaFight
Przed snem - 1 porcja TADD 360

Jednocześnie cały czas jest w suplementacji monohydrat kreatyny - 5g/ed

------------------

Ponieważ długo nie stosowałem żadnych przed treningówek to dzisiaj 1 porcja ShowTime na czczo mnie mocno szarpnęła, byłem lekko nieogarnięty ale już przeszło. Będę stosował przy niewyspaniu czy cięższym treningiem.

IronFlex - smaczny, trochę może za słodki, ale ja niespecjalnie słodyczowy jestem. Pije w okolicy treningu ze względu na lepsze wykorzystanie kolagenu w trakcie wysiłku.

CreaFight - lekko na brzuchu zaraz po treningu. WPC będzie pomiędzy posiłkami.

------------------

Sam trening wszedł dobrze. Trochę nowych ćwiczeń więc potrzeba chwilkę na adaptacje. Plan ukierunkowany ogólnie na poprawę siły, ze wskazaniem na wynik w wyciskaniu na ławce Jakoś mi się spodobało i tutaj mam największy progres po ostatnim planie. Zobaczymy jak to wyjdzie za jakiś czas przy sprawdzianie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
"Nowy tydzień, nowy ja " - brawo Ty

Też biorę ST - pobudza mnie to mrowienie skóry ale gdy nie zacznę w czasie tego mrowienia skóry to chęci do treningu później nie ma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dzisiaj kolejny trening, plan był ambitny bowiem zakładał:

Przysiady 115kg 3x5
Ciąg trap bar (dłuższy zakres) 135 kg 5x5
Wiosło jednoracz sztangielką 4x8
Unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami 4x8

Miałem obawy co do swoich możliwości o poranku, które się niestety potwierdziły.
Wykonałem 2 pierwsze ćwiczenia i już nie starczyło sił. Rozgrzewka, serie rozgrzewkowe, dłuższe odpoczynki. Godzina minęła po ostatniej serii ciągów i tyle było z mojego dzisiejszego treningu.

Ale nie poddaje się. Zrobimy korektę i walczę dalej. Ważne, że 2 najcięższe ćwiczenia dałem radę zrobić.

W trakcie treningu IronFlex
Po treningu CreaFight

Wczoraj przed snem TADD360 i nic więcej (zazwyczaj łykam magnez i melatoninę). Spałem bardzo dobrze i wstałem wyspany. Może przypadek, może to TADD. Zobaczymy w dłuższym rozrachunku jakie będą odczucia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed i po treningu bokserskim - 40+

Następny temat

jak Hobbit czyli ... z powrotem

WHEY premium