SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maty gumowe???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4923

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
Witam. Mam do was takie pytanie czy nie wiecie gdzie na terenie podkarpacia mozna kupic maty gumowe, na siłke. Czy ktoś wogule używa takiego czegos i ma to u siebie??? Czy to sie sprawdza i opłaca??? Mam siłke o wymiarach jakies 10mx3m. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
hipermarkety budownalne np. castorama
składy budowlane
na aleegro widziałem kiedyś, ale z przesyłka drogo by wyszło.
generalnie szukaj w budowlanych lub po znajomych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
To się super sprawdza bo byłem na siłce gdzie takie coś jest. Na Allegro są ale wysyłka... Jakbyś kupił w Castorami/Obi to daj znać jaka cena bo też tego szukam(jak najtaniej )

http://www.allegro.pl/search.php?string=wycieraczka gumowa&category=20253&buy=0&new=0&pay=0&personal_rec=0&from_showcat=1&country=1 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
ja bede mial u siebie jak dobrze pujdzie takie gumy o grubosci 3 cm zbrojone linka stalowa, mozna po tym rzucac czym sie chce i jest za***iscie, niestety kosztuje to okolo 50zl/m^2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
No właśnie o takie cos mi chodzi, ale widze ze strasznie drogo nie dało by jakoś taniej??? Po 50zł to mnie wyjdzie jakiez 1500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
wiesz sam bym chcial taniej ja tekiej ceny nie ustalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
No wiem, ale za drogo nie stać mnie
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy jestes animalem?

Następny temat

Gdzie po biol-chem - zwiazane z siłownia :D

WHEY premium