SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mati - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 405072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam 04.02 - cardio 2x 35 min
05.02
Dzisiaj zrobię juz obwodowke.
Cardio mialo nie byc ale z przyzwyczajenia zrobilem rano 30 min.
Moj plan na odwodnienie nieco sie zmieni jednak tzn przedatawilem Przemkowi moj pierwotny plan to stwierdził ze nic z tego. Wczoraj bylem też na pozowaniu u p. Slicznych i tylko utwierdzili mnie w przekonaniu ze moj plan nie jest dobry, do tego podszlifiwalem pozowanie oraz dostałem porzadnego kopa jezeli chodzi o motywacje.
Wiec jezeli chodzi o odwodnienie to zostaly wprowadzone zmiany. Przedstawilem zmieniony plan Przemkowi który nastepnie lekko go zmodyfikowal i teraz mam spokojna glowe.
Ponizej kilka aktualnych fotek.












Zmieniony przez - MatiMlody w dniu 2017-02-05 09:57:57

Zmieniony przez - MatiMlody w dniu 2017-02-05 09:58:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje sniadanie aktualnie wygląda tak:
170 piersi 4 jaja drobno pokrojona papryka ogorek konserwowy cebula przyprawy a na wierzch pomidor. Smakuje mega.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nie lepiej sie tyrzymac jednego trenera czy tam osoby z którą się konsultujesz?
Bo im więcej opinii tym bardziej za przeproszeniem głupiejesz tak jak ja przed Debiutami gdzie prowadził mnie jeden trener i było oki a pod koniec niepotrzebnie zacząłem się jeszcze radzić jednego kulturysty bo bałem sie ze wagi nie zrobię i zdurniałem na tyle ze sam zdecydowałem sie na drastyczne kroki i wybrałem najgorsza możliwą drogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaca z tym ze ja praktycznie sam próbuje wszystko ogarniać od poczatku do konca. Teraz końcówka jednak trochę ciezka i wole sie kogos poradzic. Bo wyciac sie to jedno ale nie zepsuc koncowki to drugie. Tym bardziej ze ciezko teraz o racjonalne myslenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
SalvatoreLucania
Nie lepiej sie tyrzymac jednego trenera czy tam osoby z którą się konsultujesz?
Bo im więcej opinii tym bardziej za przeproszeniem głupiejesz tak jak ja przed Debiutami gdzie prowadził mnie jeden trener i było oki a pod koniec niepotrzebnie zacząłem się jeszcze radzić jednego kulturysty bo bałem sie ze wagi nie zrobię i zdurniałem na tyle ze sam zdecydowałem sie na drastyczne kroki i wybrałem najgorsza możliwą drogę.


dokładnie tak tylko i wylacznie jednej osoby sie trzeba słuchac i zaufać inne opinie i porady trzeba brac z przymrużeniem oka Tez to przerabiałem przed MPJ jak 5 oagranietych osob na siłce mówiło mi ze wagi nie zrobie bo jednak było w hvj do zrzucenia a Przemek i Adam S wierzyli w to że sie uda i sie udało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwszy dzien gdzie zwiekszylem sol i wodę do tego zrobilem obwody na domowej silowni u szwagra
X5 obwodow
Wioslowanie sztanga
Wyciskanie hantli skos
Unoszenie hantli w bok
Prostowanie ramion na wyciagu
Uginanie ranion na wyciagu
X3 obwody
Sciaganie drazka szeroko do karku
Rizpietki na skosie
Unoszenie hantli w przod

Wszedzie 15-12 p wydluzone fazy ekscentryczne i koncentryczne. Pompa byla nawet fajna.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Ciśnij Mati, jest bardzo dobrze !
Trzymaj się jednej osoby, ja bym zaufał dla Przemka! Ja się nie zawiodłem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plan juz jest wiec sie go trzymam i nic nie kombinuje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
W pozie najszerszy przodem mozesz tą kaltke bardziej do przodu wypchać spokojnie, wtedy cala gora z automatu sie bedzie na wieksza wydawała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Bartek ! Zwróce na to uwage
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

Następny temat

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

WHEY premium