SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mati - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 405146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
A takto forma super. Nie mogę się doczekać jak się nabijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Pierwsze foto w piwnicy czy gdzie to fajnie wyszlo. To odbicie skarpetek u nog? To foto robione juz jak idzie sol czy byl czit? Sorry ze tak pytam ale dosc wazny czynnik to jest, a ja na tel i ciezko mi tu klikac z palcami jak shrek lol. Powodzenia forma bardzo ladna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mm tak to odcisk niestety wody jest jeszcze duzo mimo tego ze estro już ubite. No i kolejna sprawa ze foto bylo robione po 1 dniu kiedy zwiekszylem sol i wodę. Teraz jest juz duzo lepiej. Ogólnie mam mieszane myśli. Raz wydaje mi sie ze wyglądam jak zalany prosiak innym razem ze jest przyzwoicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Mialem to samo i ma tak chyba kazdy U mnie dodatkowo dochodziła mysl w stylu "k***a co ja wg na tych zawodach bede robil" jak sie w lustrze na diurezie widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobilem dzisiaj trening klata barki tric po 15 -12powtorzen, na barki i klate 4cw po 3serie na tric 3x3.
Trening na malych ciezarach ale bardzo intensywny dlugie fazy ekscentryczne i koncentryczne
Dieta na dzis
1.55b 20 t
2.3 4 45b 40ww
5.45b
6.45b 20t
Nadal uzywam dużo dodatków typu sosy 0 cola zero passaty warzywa konserwowe itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
07.02
Plecy bic

Na plecy zrobilem 4 ćwiczenia po 3s na biceps 3x3 zakres powtorzen 12-15 wszystko powoli i dokładnie.
Dieta
1 i 6 po 10 bialek jaj i 30 g masla orzechowego + kakao +slodzik+ sisy 0
Przed i po treningu 50g ryzu 220 kury warzywa
2 pozostale to 220 kury z warzywami

Jutro raczej ostatnia obwodowka i dieta jak dzisiaj a od czwartku laduje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Sylwetka prezentuje sie zacnie. Nawadniasz sie?Jak Ci idzie picie wody?

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje :) Tak tak nawadniam sie a z piciem wody raczej problemu nie mam no i plus jest taki ze przy takiej ilosci płynów glodu az tak nie czuc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Ja tez myślałam ze problem bedzie z wypiciem 10 l, dzis wypilem 12 i jeszcze chce mi sie pić. Tylko to lanie co 30 min wkurzajace

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
08.02
Obwodowka
Po 4s na klate plecy barki z uzyciem hantli i po 4s na te same partie tylko z wykorzystaniem gum.
Na biceos i triceps podobnie tylko po 3 serie.

Po tym treningu bylem juz mega plaski i chyba max wyplukany z glikogenu. Caly dzien jadlem bialka jaj/kura z warzywani. I w jednym z posilkow dałem za dużo warzyw (jakas mieszanka chinska) bo jeszcze rano czulem je na zoladku i brzuch byl wypchany.
Wage caly czas mam trochę nad limitem. Caly czas duzo sole i jeszcze spokojnie pije sporo wody. Wczoraj na noc zjadłem juz 200 g ryzu oczywiscie z sosami 0. Przez wczesniej zjedzone warzywa troche ten ryz tez polezal na zoladku. Ale dzisiaj juz jest ok. Jest to moje 1 prawdziwe ladowanie tak na prawde wiec laduje ostrożnie i obserwuje. Rano zjadłem 5 calych jaj i 5g kokosowego pozniej 75g ryzu 100 kury + 5 kaps omega 3 za chwile pójdzie taki sam a dalej zobaczę ale beda to ziemniaki i mala ilosc tłustego miesa - rostbef. Jak nie zacznie nabijac to na noc polece juz grubiej ale czysto. Tzn ryz/wafle ryżowe dzem rodzynki. Dzisiaj dla swietego spokoju juz nie bede uzywal syropow 0 ale slodzik leci normalnie. Forma sie poprawia chociaż nadal siedzi sporo wody. Dzisiaj juz bez zaddnego treningu tylko jem i odpoczywam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

Następny temat

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

WHEY premium