SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Materiały do Pracy Licencjackiej!!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez faftaq z działu Badania Naukowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
Witam. Pisze prace licencjacką na temat "Czestosci wystepowania urazow spowodowanych ćwiczeniem na siłowni". Miał bym wieka proźbe o udostepnienie mi jakichkolwiem materiałów na ten temat przez osoby ktore pisały podobne prace lub wiedza gdzie moge znalesc cos ciekawego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie myślałeś żeby zrobić badania ankietowe na ten temat i wrzucić link do ankiety tu na forum? Na pewno taka praca byłaby oceniona o wiele lepiej niż przepisywanka z książek i dostępnej literatury...

Jak pisałam mgr'kę o znakowaniu żywności to wrzuciłam tu na forum linka i w ciągu dwóch tyg. miałam ponad 500 wypełnionych ankiet, więc może warto spróbować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
Ankiete juz przeprowadzilem w paru siłowniach i wlasnie teraz potrzebuje czegos na czym mogł bym sie wzorowac bo nigdy wczesniej nie pisalem nic takiego a chcial bym zeby wyszlo to w miare dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54691
proŹba
proŚba




Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2013-02-02 14:20:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
scholar.google.com

Masz tam linki do mnóstwa artykułów naukowych na ten temat, chociażby to: (żeby przeczytać całość klikasz link i po prawej stronie masz do wyboru "abstract" lub "pdf" (czasami też jako .doc i inne)

http://scholar.google.com/scholar?q=the incidence of injuries in the gym&hl=pl&as_sdt=0&as_vis=1&oi=scholart&sa=X&ei=xBMNUZ33G4HbtAaWjYCwCg&ved=0CCwQgQMwAA

Nawet jak masz jakieś problemy z j. ang. to coś tam jesteś w stanie z tego wykminić.

Proszę bardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAPYTANIE O SPRZĘT

Następny temat

Poprostu Walcz 2 - Do tych ktorzy widzieli...

WHEY premium