SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateo, SKASOWAŁEŚ MÓJ POST?!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
bikej - jezeli chodzi o odzywki w szpitalu. Jezeli zapytasz lekarza czy choremu mozesz przyniesc bialko serwatkowe to tylko przyklasnie. Myslisz ze nie stosuja tego dla tego ze to syf ? Dobrej jakosci suplementy sa kosztowne - o tym wszyscy wiemy - a szpitala niestety nie stac na wydanie 200 pln na chorego. Moj znajomy mial bialko kliniczne w kroplowce. Nie jest wcale takie rewelacyjne, ale nie stosuja tego wszystkim, tylko tym ktorzy tego najbardziej potrzebuja. Oczywiscie przydalo by sie wszystkim, ale nie ma kasy.
Czy cwiczacy sa naprawde tak obciazeni ze potrzebuja odzywek ?
Nie potrzebuja odzywek, ale potrzebuja wiecej bialka i ww. Zaprzeczysz ? Powinienes wiedziec ile potrzeba bialka i ww osobie cwiczacej. Czy z ponad 3 krotnie wiekszego zapotrzebowania wyciagasz jakies wnioski ?
Nie zjesz dobrze to sie przetrenujesz, to nic takiego ? Odywki sa po to by szybko i latwo uzupelniac brakujace skladniki pokarmowe. To czy sa one trujacym syfem ktory rozwala watrobe itd to juz nic wiecej nie moge powiedziec, wszystko wylalem w poprzednich postach.



Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
bikej, nie obraź się, ale ******lisz jak moja stara.

mawashi: sam wiesz, jaką rozpętałem wojne w artykule "moje zdjęcie - póki co" autorstwa Adsona.

Już dosyć się tam naspuszczałem i zostałem atakowany przez prawie wszystkich w tym poscie. Jestem za kasowaniem takich postów

A TY BIKEJ PRZEDSTAW JAKIEŚ KONKRETNE DOWODY. TWOJA GADKA SPŁYWA PO MNIE.
Zachowujesz się jak jakaś baba z targu, co roznosi ploty.

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
****A... nie moge... wogole co to za pieprzona gadka. Zbulwersowalem sie. Slucham takich wywodow od matki na codzien i kolegow (od ojca naszczescie nie bo cwiczy ze mna:) Co to wogole ****a za tekst "wspomaganie" mi sie to kojazy z koxem. O czym tu do djabla gadac. Jezeli dla kogos sa niezdrowe odzywki to niech wpieprza schabowego. Moj stary ma ostre owrzodzenie rzaladka ale cwiczy razem ze mna. I prawie od 3 lat pije 2-3 odzywki bialkowe dziennie i nic mu sie jakos nie pogorszylo. Totalna bzdura jest zeby mowic iz odzywki szkodza. Moj kumpel zakonczyl cwiczenia okolo sierpnia poprzedniego roku (po 2-3 miesiacach jedzenie odzywek) i Nagle ostatnio byl u lekarza i... Zapalenie nerek czy inne badziewie jakis piasek czy cos! oczywiscie co bylo winne odzywki zprzed roku ) Ale zapomnial kolega o tonach schabowego, frytkach, chambugsach chipsach i dwoch litrach pepsi dziennie ktore wpieprzal w pracy z braku innego pozywienia.. Nie nie oczywiscie to wina NAPEWNO odzwek bo powiedzial tak lekarz. Tak mnie wkjurwiaja takie teksty ze bym go z checia o sciane pierdzielnal. Mi nigdy nawet przez mysl nie przeszlo ze odzywki moga byc szkodliwe czy wogole tekst w stylu ze to "wspomaganie" dla mnie to tak samo naturalna rzecz jak inne jedzonko. Czy ty myslisz ze wszystko co jesz a nie jest to odzywkami jest zdrowe? Moze tunczyk w metalowej puszcze? Moze piekny bialy ryz ktory tak naprawde jest fabrycznie oczyszczany. Bo niestety istnieje tylko ryz naturalny taki tez jest sadzony. A moze kurczaki karmione chemia? Lub jak ostatnio sie o tym mowi wedliny (ktore maja wszystkie predyspozycje do tego aby byc rakotworcze, czyli proces robienia i uzdatniania tych smacznych potraw) Co tu duzo gadac. Ide zrobic sobie Shake :)

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Dyg, wzajemnie -
spływasz mi szerokimi strumieniami...:)

Zmieniony przez - bikej w dniu 2001-11-20 10:57:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
BIKEJ !!!!!!!!!!!!!
K__U__R__W__A !!!!!!!!!!!!! P__I__E__R__D__O__L__I__S__Z BZDURY.
Wydaje mi sie ze masz strasznie zakuty lep. Asz mi szkoda sie rozpisywac na ten temat.
Idz sie chlopcze doucz troszke. To samo tyczy sie Mariux-a.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OOooo... 666 wrócił =) i od razu załagodził sytuację ))

Bikej stary, Twoje argumenty są do dupy, szczerze mówiąc. Wmawiasz mi, że gazetki mnie nakręcają. Przecież ja sam na sobie widzę, że łatwiej się regenruję i ogólnie lepiej mi się ćwiczy jak przyjmuję odżywki, niż na samym jedzeniu (zresztą co do tego to nie ma wątpliwości i nie mam się co powtarzać w tej kwestii). Heh argument o sportowcach. Czlowieku no weź sam przeczytaj to co napisałeś i pomysl nad tym, bo nawet mi się śmiać już nawet nie chce. Teraz co do amatorów...oni chcą brać koksy od razu, więc próbuje się ich przestawić na odżywki, bo wiadomo, że i tak coś kupią. A odżywka to nic innego jak jedzenie i tak jak napisał duck-man, że 3/4 (jak nie więcej) tego "normalnego" jedzenia, jest bardziej szkodliwe niż odżywki. "Nasi przodkowie byli pięknie zbudowani i silni bez odżywek." Rozróżnij ładnie zbudowane, a bycie wielkim, oprócz tego, że chcemy dobrze wyglądać, chcemy także posiadać odpowiednie gabaryty i wymiary (no przynajmniej większoć z nas tutaj) Każdy może zrobić 35 w łapce i trochę symetrii, ale to nas nie satysfakcjonuje. Dobra idę zjeśc bo K.R.E.A.T.Y.N.A. =) nie może sie zmarnować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
666 - tak poza tym to witam, bo dawno Cie na forum nie bylo.

Nie chce sie z Toba tu klocic ( zreszta nie lubie sie klocic z nikim ), jednak najpierw moglbys przeczytac DOKLADNIE moj artykul i przeanalizowac, a nastepnie zwracal mi uwage.

Jak pewnie mogles zauwazyc, nie osądzam wspomagania sportowego, jednak apelowalem do bardzo poczatkujacych, zeby najpierw ulozyli sobie dobry tening i diete, a nastepnie mysleli o jakim kolwiek wspomaganiu ( o ile to bedzie potrzebne oczywiscie ).

Piszesz, ze szkoda Ci sie rozpisywac na ten temat. Chetnie chcialbym znac Twoja opinie na temat wspomagania, tym bardziej, ze jestes sportowcem i pewnie posiadasz niemala wiedze na ten teamt. Zreszta sportowiec zupelnie inaczej patrzy niz ten, kto uprawia np. trojboj silowy czy tez kulturystyke amatorsko ( dla wlasnej satysfakcji ).

I jeszcze jedno. Jezeli juz dobrze przeczytales moj wczesniejszy artykul, to uzasadnij prosze, gdzie ja glosze herezje i wydaje jakiekolwiek opinie na temat wspomagania, gdzie ja neguje czy chwale wspomaganie, gdzie napisalem jakas nieprawde, jakies niedoinformowanie, ktore zmusi mnie do 'douczenia sie'.

Moze byles zdenerwowany i troche emocjonalnie do tego podszedles.

Prosze o odpowiedz.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
.....ze jak do tej pory to nigdy sie jeszcze niczym nie wspomagalem, gdyz sportu nie uprawiam wyczynowo. A jesli przyjdzie czas na wspomaganie, to bede staral sie to robic jak najrozsadniej i jak najzdrowiej......
...Jestem takiego zdania, ze w pierwszej kolejnosci nalezy wykorzystac swoje zasoby organizmu a nastepnie sie wspomagac....
Twoja wypowiedz mowi sama przez sie. Przez odzywki rozmumiesz wspomaganie, a ja tu nie rozmumiem Ciebie !!@##$?
Moi przedmowcy wypowiedzieli sie na temat odzywek jasno i wyraziscie.Dlatego tez nie chce mi sie juz powtarzac tego co bylo powiedziane.
Mawashi np. pokazal tu duzy zasob wiadomosci. To powinno Ci wyjasnic. Ja jako sportowiec popieram jego zdanie.
A nie ukrywam ze to Bikej mnie wkurzyz swoj wypowiedzia.


666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
No to w takim razie jeszcze raz ja. W ramach wyjasnienia.

Albo sie niejasno wyrazilem, albo znowu nie zrozumiales.

Wyraznie z kontekstu mojego artykulu powinno wynikac, ze na samym poczatku mowie ogolnie o wspomaganiu, zarowno tym dozwolonym w naszym kraju, jak i tym zabronionym.

Dopiero pozniej zawężam temat i odnosze sie do suplementacji, glownie naciskam tu na tych zupelnie poczatkujacych, ktorzy za wszelka cene chca w szybkim czasie zrobic kolosalne postepy, poprzez czesto nieumiejetne stosowanie suplementow i sterydow. Taki delikwent najpierw powinien poznac podstawy, a nastepnie po czasie myslec o suplementacji.

Zreszta samo slowo 'wspomaganie' , mozna przetlumaczyc jako ułatwienie i sposob na przelamanie jakichs barier w organizmie, na co moga pozwolic suplementy i inne srodki wspomagajace.

Przez odżywki mozna tez rozumiec uzupelnienie diety, ale czy kreatyna to tez uzupelnienie diety ? W pewnym sensie na pewno tak, jednak jest to jeden ze srodkow wspomagajcych organizm, co w rezlutacie przejawia sie najczesciej wzrostem sily i masy miesniowej.

Nie chcialbym, zebysie zrozumieli moje wypowiedzi jako atak, nie oceniam i nie wydaje zadnych opinii na temat jakichkolwiek srodkow.

To forum ma nas ŁĄCZYĆ a nie rodzielac, dlatego niech zapanuje na nim przyjazna atmosfera, a wszelkie nieporouzmienia naprawde mozna wyjasniac w spokoju, tak zeby wszystko w rezultacie prowadzilo do zgody, przynajmniej czesciowej.

Pozdrawiam !



Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
ludzie na cos trzeba przeciez umrzec nie? chyba lepiej zrec te odzywi i rosnac niz palic pety albo chlac wóde. =)Bikej ja moze nie popieram twojej teori dotyczacej odzywek ale nie popieram faktu kasowania twoich psotow a tekst metrowca:"Mawashi, tego wcześniej nie czytałem. Uważam, że słusznie postąpiłeś kasując ten post. Jeszcze jedno tacy którzy próbują NAS straszyć i rżną cwaniaczków to bez gadania do wora.
Pozdrawiam " zwlaszcza ten fragment ze takich a takich do wora to przegiecie, bo osobiscie to nie lubie ludzi ktorzy sa "nowi" i sie zaczynaja rzadzic i rzucaja taie teksty, z a jak wiadomo o wiele dluzej jestes na tym forum niz kolega metrowiec. No to tyle.

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Izba Lordow

Następny temat

Prośba o ukaranie!!!

WHEY premium