SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mata do judo / jujitsu puzzle 50m kw

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Sprzedam matę do judo / jujitsu ogólnie sportów walki w parterze. Puzzle 1m x 1m x 4cm grubości w kolorze czerwono niebieskim o fakturze maty trzcinowej. Całość składa się z 49 elementów każdy wraz z listwami bocznymi. Do odbioru własnego na terenie Kielc. Nieużywana. Produkcja firma BUDOLAND. Taniej niż w Internecie. Telefon 796442701
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1433
kupilbym 16 puzzli, jaka cena?

"Si Vis Pacem Para Bellum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
W grę wchodzi wyłącznie sprzedaż całości, czyli 49 elementów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 690
a czemu nie masz 50 ??? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Bo w hurtowni też mieli tylko 49 kiedy ją kupowałam. W zeszłym roku był okres przestoju produkcyjnego... Wtedy się kupowało nawet 49 z racji, że był to towar deficytowy. Ale możesz wziąć ode mnie 49 i dokupić jeden gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 213
cena jaka cena ile proponujesz za puzzla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5153
ile za calosc chcesz ?

'Umiejetnosci sa nabyte poprzez godziny godziny i godziny pracy nad swoim rzemioslem'

http://www.sfd.pl/Siłownia_2012r.-t834394.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
7x7 = 49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
Odpowiadając na obydwa powyższe pytania: 7000zł za całość, czyli w 142,80zł za element. Wystawiona jest za tyle właśnie na Allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 213
zza 140ziko, spokojnie mozna kupic puzzla za 40 zl. nawet mam kontakt jak ktos chce- typ ma do sprzedania 40m jak całość to nawet liczy 35zł za puzzla

amen
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40


Jasne, że można. Można nawet taniej, ale nie liczy się cena tylko jakość. Ja nikogo nie namawiam, bo na taką matę, jaką ja mam zdecydować się może wyłącznie ktoś, kto wie do czego ma mu ona posłużyć. Ja nie mówię o macie do rozłożenia w siłowni, żeby ładnie wyglądało, czy o macie dla dzieci, tylko o w pełni profesjonalnej macie treningowej z atestami, dokładnie takiej, jakie wykorzystywane są na zawodach. Albo ktoś jest zainteresowany tym produktem, albo niech znajdzie sobie gdzie indziej swój wątek, bo zdaje się, że nie rozmawiamy o tym samym...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kupie gre do PS2 nba 2k11 lub fifa 2011

Następny temat

Sprzedam STEAMA z CS1.6 2k11

WHEY premium