SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maszyna na mięsnie dwugłowy leżąc i czworogłowy siedząc

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2964
Witam, Jestem ciekaw czy firma przewiduje taką maszyną 2 w 1. Po rozłożeniu ławeczki można wykonywać uginania podudzi w pozycji leżącej a po złożeniu w pozycji siedzącej. Ciężar znajdowałby się na stosie lub na prowadnicach z dokładanymi talerzami. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2964
Dodam, że maszyna ma przeznaczenie do użytku domowego dla osób wymagających ćwiczących solidnie te partie dla których stacje na nogi do ławeczek to zdecydowanie za mało. Nie powinna to być wersja PRO pod względem użytych materiałów i ceny. Coś pośredniego na co mógłby pozwolić ktoś kto traktuje treningi Nóg poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
tzn na jakich ciężarach operujesz że uważasz że prasa do nóg to za mało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2964
Prostowania robię na prasie na ciężarach 40-45kg na jedną nogę a uginania do 40kg w seriach. Prasa z ławeczką do ćwiczenia obunóż jest za mało stabilna, brak np. uchwytów do trzymania się podczas ćwiczeń.
Gdyby ciężar był prowadzony na prowadnicach( czy to stos czy wolne ciężary) napięcie mięśniowe odczuwalne byłoby przez cały czas ćwiczenia na czym mi zależy.

Jakby co zgłaszam się na ochotnika do przetestowania prototypu)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to sobie dospawaj rączki koniec spamu hehe.

moze ktos z firmy się wypowie na temat jakiś planów ale myśle ze taka maszyna nie bedzie tania skoro 2 pospawane pręty czyt. maszyna do dwugłowych ud kosztuje cos ponad 700zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2964
Jakbym sobie poprawił ławeczkę z prasą w taki sposób żeby mi to odpowiadało to bym nie zakładał tematu tego tematu. Poste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2964
Czekam na odpowiedź kogoś z MS :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to był żart również czekam na jakieś info, moze ktoś się odezwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
Właśnie dokładnie takiej maszyny potrzebuje, mam już kilka fantów z marbo i chętnie kupiłbym coś na dwu i czworogłowe uda ale w jednym urządzeniu - dla mnie ważne jest miejsce... nie mam gdzie wstawić dwóch osobnych maszyn... Znalazłem podobną maszynkę z innej firmy ale wolałbym marbo...

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2964
Ktoś od MARBO zagląda tutaj???;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2964
?????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia

Następny temat

Która ławka na poczatek?

WHEY premium