SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz problemy z motywacją?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30507

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Ja chodzę na siłownię głównie po to, aby uzupełniać treningi sportów walki, ale dużo z tych punktów mnie motywuje Daje 9 i soga

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2165
bardzo fajny pościk powiem wiecej, wiele z tych argumentów do mnie przemawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
motywacja?! poczytajcie TO http://www.animalpak.pl/index_.php?DZIAL=3&PDZIAL=1&ID=97&MORE=1&ART=1 na mnie takie teksty działają, może i na kogoś z Was podziała i zmotywuje do ciezszej pracy

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Swietnie skondensowane wszystko Ghost. Dobry art.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
Fajny tekst, oczywiscie sog:p A motywacja? Ćwicze sam dla siebie, pokonywanie własnych granic, bicie własnych rekordów no i wygląd są najlepszą nagrodą za trud i ból. Ja ćwicze 6 razy w tygodniu już od roku i nigdy nie miałem załamki, że mi się nie chce, że nie mogę. Szczerze to źle bym się czuł gdybyb przestał ćwiczyć:D Pozdro

Nie ma, że boli!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
jak nie pojde na silownie to zle sie czuje (podwyzszone cisnienie tetnicze, przyspieszona akcja serca, biegunka, wymioty, podwyzszona temp). "Nie chcem ale muszem" to sie nazywa uzaleznienie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Fajny art, ale juz taki jest, lub nawet kilka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
Tyle, ze one sa troche w innym stylu napisane...

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
zgadza sie, na kazdego dziala co innego, jedni wola bladynki inni bruetki, a jeszcze inni...

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3836
Art. jakby zywcem wyjety z Men's healt jesli sie myle poprawcie mnie. C Czyzby plagiat? niektore fragmety sa na bank z gazety... slaboooo

"...i zeslal NAS Bog na ziemie abysmy siali zamet i zniszczenie" Polish Special Forces

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do poprawy

Następny temat

może ktoś sprawdzi moje treningi

WHEY premium